Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki kisgyerekkel gurulós...

Ciki kisgyerekkel gurulós bevásárlótáskával utazni a buszon?

Figyelt kérdés

Már nem babakocsis a gyermek, orvosi kezelésekre kell járnunk hetente többször a közeli városba és fontos, hogy ne kelljen cipekednem, egy kézitáskában viszont nem fér el amire ilyenkor szükségünk van.

A neten láttam nagyon trendi bevásárlótáskákat, melyeket utazáshoz is ajánlottak, a gurulós utazótáskákat is nézegettem.

Mit javasoltok?


2016. márc. 1. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Most öszintén?

Mit érdekel idegenek véleménye, ha neked így megfelelö?


Egy szülönek kellene annyi önállóságának lennei, hogy a saját illetve a gyereke dolgaiban egyedül el tudja dönteni, mi a jó, és nem mások véleményétöl tart.

2016. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont teszek rá, hogy ki mit gondol arról, hogy hogy utazom, mi van nálam. Abba pakolj, ami számotokra ideális. Ha hátizsák, vagy bőrönd, vagy hasi tasi teljesen mindegy.
2016. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a ciki benne konkrétan?
2016. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

banyatank forever! :D


nem, dehogy ciki. sokan használják, főként hordozott babával.

2016. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével :) Én is sokat utaztam a fiammal gyógytornára Budapestre, egy elég szakadt hátizsákkal nyomtam :) Nem vettem észre hogy kinéztek volna emiatt... Sőt, amikor a gyerekeket viszem oviba, oda is hátizsákkal járok mert sokszor kell vinni pizsit, cipőt stb, muszáj valahogy megoldani. Lényeg hogy neked kényelmes legyen, vagy legalább elviselhető.
2016. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább hátizsákot javaslok, mert úgy mindkét kezed szabad marad.
2016. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen tankom. Egy gyönyörű rolser. Praktikus és kényelmes. Gyerek nélkül is használom.
2016. márc. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!