Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vinnétek először kisbabá...

Mikor vinnétek először kisbabát állatkertbe?

Figyelt kérdés
Tudom, még semmit se fog fel belőle, de mi mennénk egy kicsit sétálni és persze vinnénk őt is. De nem kell tartanom, hogy elkap ott valamit? Vagy mikor már megyünk sétálni, mehetünk állatkertbe is?
2016. máj. 8. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kap el jobban semmit, mint egy forgalmasabb utcán, gondolom, nem dugod be a kezét a ketrecbe. Néhány hetes gyereket azért még nem vinnék, ahogy lehetőleg más nagyon forgalmas helyre sem.
2016. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb három hónapossal már mehetsz, semmi baja sem lesz, söt sokkal kevesebb esély van arra, hoyg elkap valamit, mint egy bevásárlóközpontban vagy városi utcán.
2016. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mehettek, de kérdés, hogy egy csecsemő mennyire élvezi.... Az én gyerekem 3 éves volt, amikor először mentünk. Egyedül a játszótér érdekelte, semmi más.
2016. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam először 13,14 hónaposan volt. Annyira élvezte , hogy több mint 6oran keresztül ébren volt(am ketszer alszik egy nap).
2016. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor 2 hónapos volt a babám olyan jól aludt babakocsiban, hogy simán el mertem volna vele indulni. Nyilván nem érdekli egy ideig de így, hogy ti szeretnétek menni szerintem ilyen 2-3 hónapos korban simán lehet, ha jó alvó babakocsiban. Ha nem, akkor nem mernék elindulni.
2016. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsi állatkert itt a városban, szóval nem kell utazni hozzá. Kb 1 óra alatt be lehet járni az egészet simán és autóval 5 percre van tőlünk. Mi szeretünk menni, 1-2 havonta szoktunk, de idén még nem voltunk, hideg volt, aztán már túl terhes voltam :)
2016. máj. 8. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan 7-8 hetes volt, végig aludt a mózesben. Ez is vidéki állatkert. A 6 éves pedig élvezte. És nekem is jól esett :)
2016. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi pécsiek vagyunk, az itteni állatkert hosszú ideje zárva van felújítás miatt, és most, a hónap végén nyit ki végre. Jövő hónapban mi mindenképp megyünk, ha a megnyitáskor még nem is, mert persze tuti tömegnyomor lesz. Van egy nagy, 8 éves fiunk is, aki nagyon szereti az állatokat, én is szeretek állatkertezni, természetes, hogy a babát is visszük. Ő most 3 hónapos, szóval következő hónap elején 4 lesz, akkor megyünk először :)
2016. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán vinném. A babának tökmindegy, hol sétáltok, neked viszont jó élmény.
2016. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kb 14 honaposan voltunk, elvezte.
2016. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!