Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kötelezővé tennénk hogy...

Ha kötelezővé tennénk hogy minden terméket 2-3 gyermekes családokkal kell reklámozni az hosszútávon növelné a gyermekvállalás, családalapítás motivációját?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez egy nagy marhaság. Ehhez magasabb bérekre, stabil, kiszámítható jogi háttérre, működő egészségügyre stb. volna szükség. Bár ezzel is csak mérsékelni lehetne a népességcsökkenést, hiszen ez más, jóval fejlettebb európai országokban is jelen van.
2016. máj. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem,reklámokkal csak a buta embereket lehet befolyásolni.

Őszintén?Engem még soha nem befolyásolt egy reklám sem semmiben.


De miért kellene több gyerek?

A kapitalizmus pont arról szól,hogy élj a mának,érezd jól magad!

A kapitalizmus gyedüli célja az élvezetek hajszolása.

Minek vállaljanak az emberek a gyerekkel való sztressz és szorongást egy olyan világban,ahol nincs létbiztonság?


A jóléti társadalom csak bevándorlással tartható fenn,illetve mások kihasználásával,eddig erre jó volt kelet-európa,csak mivel már itt is van net,az embereklátják hogyan is lehet élni...


A világ legfejlettebb országainak már most kellene rengeteg pénzt ölnie a 3.világ felvilágosításába,oktatásába,hogy egyszer integrálni lehessen őket,ha ez ne fog sikerülni,akkor a kapitalizmus meg fog bukni,és visszatérünk a jóöreg egyenlőséghez...

2016. máj. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hiszen ha látom hogy a tv-ben 3as eszik a parizert a reklámban, akkor biztos lehetek benne hogy nekem is 3 gyerek kell.
2016. máj. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon le kell butítani a polgárokat, hogy beteljesüljön a hatalom akarata és több gyerek szülessen!

A kivánság teljesítéséhez nincsenek meg a megfelelő alapok.

Közmunkásbérből nehéz egy gyereket is eltartani.

2016. máj. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a tudatalatti manipuláció bizonyítottan működik. Hogy mennyivel növelné, azt nem tudom, de működne.
2016. máj. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
A mai nap is hülyékkel kezdődik. Elképzeltem, hogy egy óvszert 3 gyerekkel reklámoznának...
2016. máj. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
50% ott a pont!
2016. máj. 30. 07:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez jutott eszembe, óvszerreklámnál tuti működne. Három hisztizó gyerekkel szenved a szülő a közértben, majd egy felirat: use condoms.
2016. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Szín: 3 bömbölő gyerek a kocsiban, anyuka nekivezet zsíros hajjal a kamionnak. Felirat: Nuvaring. Anyuka kamera felé fordulva: Nekem már késő, de neked még nem! Kérdezd meg a gyógyszerészed vagy orvosod!:D
2016. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten irritálnak azok a reklámok,amikben gyerek van,gusztustalan,hogy az érzelmekre hatva akarnak eladni mindet szaart...
2016. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!