Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor mentek játszótérre:...

Hányszor mentek játszótérre: napi egyszer, kétszer, vagy nem is minden nap?

Figyelt kérdés
Hány gyerekkel, hány évesek? Ha kertes házban laktok és a kertbe viszitek akkor azt is írjátok oda :)
2016. máj. 30. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Van kertünk.

Heti egyszer max. Naponta soha nem jártunk.

Iskolás mindhárom.

2016. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évessel és 2 hónapossal ha nem esik az eső akkor egyszer megyünk. Nincs kertünk.
2016. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
21hós és mindenap megyünk. Délelőtt 10-12ig árnyékos játszótéren vagyunk délután 4töl este 8-9ig lent vagyunk.
2016. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
3 éves, kertes házban élünk. Kb heti 1x megyünk játszótérre. Otthon is van minden, amivel ott tud játszani. Barátkozni meg az utcabeliekkel jobban lehet, mint a játszón.
2016. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban lakunk, nem viszem ki, megy magától, 6,5 éves. :D

Míg kicsi volt, akkor jártunk rendszeresen játszótérre, olyan 2 naponta. Mióta ovis, azóta ritkultak a játszóterezések. Még néha most is lejárunk, olyan max. havi 1szer, de nem igazán köti már le.

Jövőre biztos többet fogunk megint járni, akkor a hugival, akit augusztusra várunk.

2016. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek, 3,5 és 1,5 évesek. Lakásban lakunk.

Kb minden másnap megyünk játszóra, amúgy meg kicsit sétálgatunk a környéken. Hétvégén anyóséknál szoktunk lenni, ott van kert, akkor nem megyünk játszóra.

Mi kb 5-7-ig vagyunk a játszón, vagy délelőtt 1-1,5 órát.

2016. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerek van, 4,5 éves ovis és 5 hónapos kicsi. A kicsi még, a nagy most épp nem igényli annyira a játszóterezést. Minden másnap megyünk kb. Nyáron valószínűleg többet fogunk, mert a nagy is itthon lesz, nem fárasztják le az oviban.
2016. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! (A 3. válaszolót nem értem miért pontozta valaki le..)

Azért kérdezem mert én egyedül vagyok otthon a 13 hónapos fiammal és napi egyszer szoktunk mostanában menni délután olyan 1-1.5 órára. Bp kis lakásban lakunk. De megfordult a fejemben hogy 2x kéne levinni a fiamat? Van hogy a nap végén már nyügizik mert már nem tud magával mit kezdeni, unatkozik. És van egy kislány a játszón akivel mindig talàlkozunk, őt délelött meg délután is leviszik a szülei minden nap (2 éves). Lehet hogy jobban meg aktívabban elmenne a nap ha kétszer mennénk ki, viszont félidős terhesen nem bírom már (hogy összekészüljünk, levigyem a játszóig, emelgetni is kell meg el-elesik még, mászókára tenni, visszajönni stb.). Na szóval ezért kérdezem. Írjatok még :)

2016. máj. 30. 11:16
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

én ennyi idősen már kétszer vittem...egyrészt én is untam vele egész nap a banánt, jól esett kimozdulni, másrészt kellene is legalább napi 2-3 órát levegőn lennie...

most 2 éves, délelőtt 2 órát vagyunk kint a kertben (vagy bolt+kert) délután meg játszótérre megyünk (vagy egyéb szabadtéri programra) az is legalább 2 óra.

13 hónaposan a délelőtti séta 1 órás volt, a délutáni 1,5 órás.

2016. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Betu ***** válasza:
15 hónapos lesz a kisfiam hamarosan. Mi mindennap ha az idő engedi kimegyünk. Reggel a boltba, majd ebéd utàn a faluba sétàlni. Van egy falubeli anyuka akinek egy 9 hónapos kislànya van velük töltjük el a délutâni sétàt. Majd uzsi utàn még kimegyünk az udvarra màszkàlni, jàtszani, felfedezni a vilàgot😁! Bent nagyon uncsi lenne egésznap, igényli a kint létet mert aktív és nem igazàn kötik le a jàtékai. Ja meg màr egy ideje hozzá a cipőjét ha ki akar menni hàt nincs szívem ebbe megakadàlyozni😁! Ja egy gyerek van.
2016. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!