Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a megfelelő viselet anyukák...

Mi a megfelelő viselet anyukáknak játszótérre szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Látom nem tudtok ma ezen a témán túllépni...
2016. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
?
2016. ápr. 1. 20:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
sportosan szoktam öltözködni
2016. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked kényelmes és megfelönek gondolsz.
2016. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amiben jól érzi magát. Ha ez kiskosztum, koromcipo, akkor abban, ha macinaci és strandpapucs, akkor abban. Nálam a farmer tornacipő vált be
2016. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a csőfarmer póló szett vált be a legjobban,mer az számomra kényelmes.Cipőnek pedig tornacipőt szoktam venni.Tavasszal vagy egy mellényt szoktam méghozzá venni vagy egy kapucnis pulcsit az időtől függ.:)
2016. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát én velük együtt szoktam csúszni mászni rohangálni, így általában leggingset veszek fel olyankor, hosszú pólóval vagy pulcsival, meg edzőcipőt
2016. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nálam is hasonlóan, farmer, kényelmes cucc, cipő, nyáron papucs. De előfordul, hogy munkából megyek a kicsiért és egyenesen a játszóra megyünk, nincs lehetőségem előtte átöltözni. Így néha magassarkúban, csinosabb ruhában sikerül, és láthatóan komplett hülyének néznek az anyukák ilyenkor. Biztos fura látvány, de van ilyen, csak nem gondolhatják komolyan hogy az a játszós ruhám. Nyilván nem ülök be ilyenkor a homokba, inkább csak kísérő vagyok. Mondjuk nem érdekel annyira, csak kíváncsi voltam, mennyire jellemző ez.

De úgy látszik, a mi környékünk ilyen.

2016. ápr. 1. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Mig otthon voltam, farmer, polo, sportcipo. Most munkabol en sem oltozok at. Valto cipo van nalam, igy nem magassarkuban tipegek a jatszon, hanem lapos bor cipoben. 😀 De szerintem egyertelmu, hogy delutan 5 utan csinosabban a jatszora munkabol mentel. Vagyis szamomra.
2016. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bármi, amiben jól érzi magát.
2016. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!