Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti készültök valamivel apák...

Ti készültök valamivel apák napjára?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
gyerköccel csinálin "festményt" :) vagy apa kedvenc ételét :) semmi extra
2016. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálok a fiúk "segítségével" csokis sütit, és majd ráírjuk cukormázzal, hogy "Szeretünk Apa!" :)
2016. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem egészen egy éve külföldre költöztünk, és bár nem szeretnénk minden szokásukat felvenni, ez speciel nagyon tetszik, úgyhogy igen! Nem kell nagy dologra gondolni, veszünk a férjemnek képeslapot, és sütünk valami finom sütit. Tavaly, még otthon egyébként az oviban is megtartották, először húztam a számat, hogy minek már megint valami ostoba nyugat-majmolás, de nagyon aranyos rendezvény volt, úgyhogy megszerettük az apák napját. :)
2016. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Mikor van apák napja?
2016. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom júni 3.vasárnapja :)
2016. jún. 2. 12:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is tetszik, hiszen ha már anyáknapja van, kijár az apák napja is :)
2016. jún. 2. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Most hogy így mondjátok, valami kis apróságot készítünk.
2016. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze! most még pici a gyerekünk, így kb. az lesz a program, mint anyák napján volt. kimegyünk majd a római-partra és elsétálgatunk. a nagypapáját étterembe visszük majd el (csak egy van), mert ő ugye az én apukám, aki szintén érdemel köszöntést.:)
2016. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamit szeretnék adni a férjemnek és édesapámnak is. Mindketten nagyon megérdemlik alapból is, de most meg aztán még ezerszeresen is, mert ketten pofozzák helyre a házat, amit vettünk, állandóan ott dolgoznak, nagyon kemény meló, és addigra már pont nagyjából a végére érnek (reméljük), így duplán is ünnepelni kell majd.
2016. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!