Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasfájósságot lehet kezelni...

Hasfájósságot lehet kezelni valamivel természetes módon?

Figyelt kérdés
Valószínűleg túl sok levegőt nyel a babám szopizás közben, írtak fel rá gyógyszer szirupot, de én szeretném természetes módon kezelni elsősorban. Milyen ételekkel-italokkal vigyázzak? Tudom, a K-betűs zöldségek puffasztanak, de mi okozhat még gondot? Nagy százalékos rostoslé pl. igen? Mert mintha attól szenvedett volna szegény legutóbb.

2015. szept. 23. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet attól is.


De miért akarod mindenáron természetesen kezelni? Ott a gyógyszer, ami használna. Inkább hagyod szenvedni, amíg kikísérletezel valami hatásosat - vagy még inkább amíg elmúlik magától?

2015. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kiköpi a gyógyszert, és utána is egyből sír.


Amúgy alapból nem egy sírós baba, estefelé szokott gyakorivá válni a puffadás, éjjel szintén jól alszik, nyugodt, ha mégis felébred.

2015. szept. 23. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasfájásra nekünk az Espumisan bevált, ugyanígy este szokott puffadni, fájni a hasa. A hatóanyaga a szimetikon, mivel nem szívódik fel, nem lehet túladagolni sem. Anyatejbe kell keverni, nekem kanálból elfogadja. Ha valamiért mégsem, egyszerűen a szájába csepegtetem, és utána mellre teszem.
2015. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fejni szoktál? Vannak hasfájást megelőző speciális cumisüvegfejek, nem annyira olcsóak, de érdemes lehet egyet megpróbálni:

[link]

2015. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam fejni,meg van korának való cumi is, Avent-es, de nem mindig kéri a plusz anyatejcsit (csak szoptatom, nagyon-nagyon ritkán kap teát, de amióta jobban van tejem, azóta azt sem kéri)
2015. szept. 23. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sok levegőt nyel, akkor próbáld többet, hosszabban büfiztetni. Ha a puffadás "alul" jelentkezik, akkor szélcsövet lehet használni, így kiszabadul a sok puki, és nem fogja feszíteni. Én ezeket ismerem természetes módszerként, de ha nem válik be, akkor inkább azt kísérletezd ki, hogy a gyógyszert hogy tudod neki beadni.
2015. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!