Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább helyzet,...

Mi volt a legdurvább helyzet, amikor a gyereked életveszélyben volt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl lenyelt majdnem valami olyat ,baleset stb.
2016. jún. 4. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Majdnem 13 éves volt, amikor átrohant a vonat előtt.Kb. 2 másodpercen múlt az élete. Akkor ezt nem így láttam, azt hittem, elgázolja a kb. 120-szal robogó vonat.
2016. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Én kb 10 évesen mikor éhes voltam és semmi nem volt otthon bundás kenyeret akartam csinálni, de a zsír lángra kapott. Szerencsére nem történt baj, mert kivittem az erkélyre az edényt hogy ne a konyha gyulladjon ki. Ott meg kő burkolat van és nem tudott semmibe belekapni a láng. Tesóm meg állandóan mászott mindenhová kész csoda hogy nem történt soha baleset. Meg egyszer egy fél szekrényt magamra borítottam, mert fel akartam mászni a tetejére.
2016. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

A 6 évesen esedékes DiPerTé oltás beadásánál hanyag volt az iskolaorvos és ráoltott valami légúti betegségre. 3 órával később rohammentő vitt kórházba 41 fokos lázzal, eszméletlenül.

A pontos diagnózis nem ismert, találgatások voltak csak. De a biztonság kedvéért a 12 éves ismétlőoltást eleve kórházban adták be, alapos vizsgálat után, majd benntartottak megfigyelésre.

2016. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az 1 éves kislányom az ölemben ülve levett az asztalról egy otthagyott üdítős kupakot és a szájába nyomta. A kupak megakadt a torkán, se ki, se be, csak arra lettem figyelmes, hogy fuldoklik, először azt sem tudtam, mitől. Benyúltam a szájába és nagy nehezen kiszedtem a kupakot, de akkor már sugárban hányta le a karom. Marha rémisztő volt az egész.
2016. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Olyan 2 éves kora körül félre nyelt egy popcornt. Nem is köhögött, csak láttam, hogy gond van, veregettem a hátát, kérdeztem, hogy jobb már?, de csak üveges tekintettel nézett, majd rázta a fejét,már esett is össze. Akkor fejjel lefelé tartottam, úgy veregettem a hátát, és kijött végre...

Pár héttel később a kismotorral belerongyolt a Tiszába. Nem fürdő övezet volt, szóval egyből mély volt a volt a víz. Apja volt vele, futott utána egyből ugrott is, így időben kihúzta, nem nyelt nagyon, csak kis rémültség volt az egész. De bele sem gondolni, hogy mi lett volna ha akkor a nagymamával van (előtte nem sokkal ő vitte motorozni), ő nem tudott volna úgy utána futni.

2016. jún. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
7 hónapos volt a lanyom mikor a babapiskótát majszolva az ínyével letört egy nagyobb darabot és igaz nem akadt meg a torkán, kicsivel előtte volt mert közbe szerencsére úgy öklendezett hogy előrébb is jött neki. Úgy 1 hónap múlva kapott egy fél almát hogy nyammogjon rajta, ugyanez volt... azóta 9 hónapos elmúlt de nem adtam semmi ilyesmit a kezébe..
2016. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
2 éves volt a lányom, amikor a strandon hirtelen eliramodott és beugrott a vízbe. Mire feleszméltünk már el is merült, rohantunk, kimertük a víz alól. A szörnyű az volt, hogy az úszómester rém nyugodtan ülte végig tőle 2 méterre a jelenetet.
2016. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!