Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány naptól számít székrekedés...

Anita0802 kérdése:

Hány naptól számít székrekedésnek a kaki mentesség egy 11 hetes tápszeres babánál? Valami javaslat az orvoslásra? 3nap alatt 1x volt egy kisebb adag. Nem szenved tőle de én aggódom. Félek hogy bélcsavarodást kap vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szenved, akkor nem kap bélcsavarodást sem. Mióta tápszeres? Nem mindegyik baba bír minden tápszert. Nálunk a 3. féle vált be, mert vagy székrekedése lett, vagy nem ette meg. Igazából tápszeres babáknak 2 naponta kellene kakilni, de 3 naponta sem akkora gond, amíg nem görcsöl a hasa. Adj neki 1-2 korty almalevet. Ha nem megy, akkor lehet kapni glicerines kúpot a gyógyszertárban, azt próbáld. Bár amíg neki nem kellemetlen, hogy nem kakil, addig ne piszkáld.
2012. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
születése óta tápszeres eddig nem ot gond minden nap 1x volt kaksi ma vettem a gyógyszertárban dulcolackot az 1órán belül hatott, a glicerines kúpot nem mertem mert azt írja 3 éves kortól fél kúp.ő szerintem még nagyon pici hozzá
2012. jan. 30. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!