Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek mit...

Anyukák, szerintetek mit keres a "hasnyálmirigy por" a Neogranormon kenőcsben?

Figyelt kérdés
Én ezt csak most vettem észre (pankreász por), de ez undorító. Azonnal ment a kukába.
2016. jún. 9. 09:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Emiatt felesleges volt kidobni a kukába.
2016. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Jó dobálózást a többihez is! ;)

[link]

2016. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

A kuka és a pelenkázó között nem volt egy internetre kapcsolódó laptop?


Hasnyálmirigy por, vagy –kivonat

Miben van? hámosító krémek. Az inzulin az egyik legerősebb szövetregeneráló. Ezért találhatjuk meg különböző hámosító krémekben – általában pancreas porként, kivonatként, ami hasnyálmirigyet jelent.

2016. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%
Vihar a biliben.
2016. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
72%
Én csak szegény gyereket sajnálom.
2016. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Sok mindent fogsz még kidobni. :-)

Mondjuk a gyereknél pont nem használunk neongranormont, de én néha igen és ezért nem dobom ki.

2016. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
22%
Honnan nyerik ki?
2016. jún. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%
Hormon van benne,én már régóta tudtam.
2016. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Gratulálok... Igen, a legtöbb krém, meg egyéb kozmetikum (a babáké is) nem csak tavaszi fuvallatból, meg virágsziromból készül. Undorító, vagy sem, évszázadok óta használnak állati termékeket a kozmetikumok előállításához. Lanolinról már hallottál például? Tudod mi az? Gyapjúzsír. Ott van az összes popsikrémben, mellbimbóápolóban, rúzsokban, testápolókban, arckrémekben, szappanokban, stb. Aztán rengeteg kozmetikum használ méhviaszt. Az sem csak úgy megjelenik a világban, a méhek teste állítja elő. Aztán, talán ezt nem hallottad még, bár a Neogranormonban ez is van, csak nem tudtad, hogy mi ez: Squalene. Ezt a cápák májából vonják ki (hű, dobd még messzebbre!), amúgy egy hidratáló, bőrpuhító anyag. Megtalálható még például púderekben, alapozókban, arckrémekbe és szérumokban, ránctalanítókban, szájfényekben.

Szerintem kezdhetsz kidobálni mindent, amit használtok, mert tuti, hogy mindenben van olyan, ami szerinted undorító.

2016. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%

Parfümöt használsz? Nem tudom a bálna hányásról (ámbra) hallottál-e már? Elég undorítóan hangzik , de a parfümödben is nagy valószínűséggel ez van.


[link]

2016. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!