Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek mit...

Anyukák, szerintetek mit keres a "hasnyálmirigy por" a Neogranormon kenőcsben?

Figyelt kérdés
Én ezt csak most vettem észre (pankreász por), de ez undorító. Azonnal ment a kukába.
2016. jún. 9. 09:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már sok finomságot leírtak,úgyhogy én csak annyival egészíteném ki,hogy a parfümökben a pézsma pedig a pézsmaszarvas prosztatájában(pézsmamirigyében)keletkező anyag,ami párválasztásnál játszik szerepet,a parfümökben pedig illatmegkötőként funkcionál.

De ha ennyitől kiborulsz,azt meg se néz,hogy az oltásokban mi van.

Egyébként ha kerülni akarod az ilyen "gusztustalan"dolgokat,akkor használj vegán termékeket.

Életmódtól/világszemlélettől függetlenül én mindenkinek ajánlom.Nekem például állandó problémát okozott az,hogy sok tusfürdőtől meg egyéb kozmetikumtól kipattogtam,viszont amióta átálltam a vegán termékekre azóta ez megszűnt.Ezenkívül mivel vegán dologról van szó,nincs benne állati eredetű származék,se mesterséges illatanyag se semmi vegyszer,nem tesztelik állatokon és nem káros a környezetre,és babatermékektől kozmetikumokig minden van már belőlle(pl Alverde). Viszont ezeknek kicsit más lesz az állaga,mint amit megszoktál,illetve a kozmetikumok nem olyan tartósak,és azért valamivel drágábbak,mint a sima termékek,de valamit valamiért.

2016. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
7%
Hét én át állok a vegán termékekre.Eddig az ilyesmi nem érdekelt,de azoktól amiket írtatok felfordul a gyomrom.Nem hiszem,hogy ez nagyon egészséges lenne...
2016. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A válaszolók nagy részének szeme sem rebben de biztos vagyok benne, hogy nem egészséges egy kisgyerekre hormont kenni... Köszönöm annak aki megemlítette a vegán kozmetikumokat, én is át fogok térni azokra.
2016. jún. 14. 10:04
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom a mannaszappan.hu - t,és a bionom.hu- t
2016. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen, hogy a tájékozatlanságot, hozzá nem értést milyen jól ki lehet használni :D
2016. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%
Akkor majd a májkrémet is dobd ki, abban meg csiganyál van :(
2016. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen szarokat mi nem is eszünk...fúj...
2016. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
53%
Halpikkelyt ki is hagytátok a rúzsból.. :D
2016. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Szerintem mannaszappant se 100% tunderrozsabol fozik, hiszen szappan. Nekunk a gyogyszertari babafurdeto valt be, 7 eve ezt kenem a gyerekre,kremnek is.
2016. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
80%

"Ilyen szarokat mi nem is eszünk...fúj..."


Jaj, bocsánat, tudom, ti csak rózsavizet meg bárányfelhőt, ugye? :D

2016. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!