Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek mit...

Anyukák, szerintetek mit keres a "hasnyálmirigy por" a Neogranormon kenőcsben?

Figyelt kérdés
Én ezt csak most vettem észre (pankreász por), de ez undorító. Azonnal ment a kukába.
2016. jún. 9. 09:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Mindent eszünk,csak hulladékot nem.De neked egészségedre :D
2016. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
55%
Büszke vagy rá, látom, része az önértékelésednek, minden alkalmat megragadsz, hogy közzétedd a nézeteidet, még ha tök nem is erről van szó. Mindenkinek kell gumicsont, ne szégyelld ;)
2016. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%
Nyuszika, hulladékot mi sem eszünk, de amúgy élelmiszereket minden további nélkül. Egyébként nem ég a pofád, amikor olyasmit hulladékozol le, amit más örül, hogy az asztalra tehet? Nem rólam van szó, meg speciel a májkrémet nem is annyira szeretem, de akkor is. Gondolkodj már, mielőtt hulladéknak minősítesz valamit, ami egyrészt élelmiszer, másrészt van, akinek másra nem is futja, és jóízűen megeszi.
2016. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
18%
Nem,nem szégyellem magam,mit szégyelljek?? Mi közöm van hozzá,hogy kinek mire telik,nem kompetenciám mások pénztárcájában kutakodni,egyébként nagyanyám full parasztcsalád volt,mégsem ettek ilyen szarokat,nem is patkoltak el 50 évesen.Egyszer kellene átélned milyen szembenézni a rákkal,akkor majd nem lesz kérdés,hogy a virslit hova teszed (segítek,vissza a polcra!) inkább járok turkálós ruhában,az kárt nem tesz bennem,de a mű vackok megevését próbálom a minimálisra csökkenteni (nullára nem lehet nyilván ahhoz tényleg milliomosnak kell lenni) pénzről meg annyit,hogy mióta külsőleg sem ápoljuk magunkat mű dolgokkal azóta fele annyit nem költök kozmetikumokra pl. de mindenkinek szíve joga,engem marhára nem érdekel.
2016. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
75%
csssss nincsen semmi baj, nyugodj meg, vagy egyel egy csokit, ha nem akarsz te is idejekoran elpatkolni. Nemtom lejott-e, nem a kajarol szol a kerdes.
2016. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
85%-nak reagáltam a hozzászólására,ha nem tetszik,nem kötelező olvasni.Itt aki idegeskedik (nem tudom min amúgy) az te vagy,de nagyon gáz a reagálásod.Vagy tudsz értelmesen vitázni,vagy ne koptasd feleslegesen az ujjad,mert a butuska hozzászólásodra érdemben nem tudok reagálni...
2016. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
58%
Vitatkozhatnék veled ítéletnapig, de már kezdem unni. Élj nyugodtan abban a tudatban, hogy az áruházak összes polcán veszély leselkedik rád, te dolgod. Én meg inkább megveszem azt, amit szeretünk, és nem stresszelek. Nyilván alkalmazok bizonyos szelekciót én is, de nem ez fogja kitölteni az életemet.
2016. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira unod nem tudom miért kezdtél bele...

Azt sem értem miért akarod belém magyarázni,hogy stresszelek. Nem stresszelek én semmin,leírtam a véleményem (szerintem ezért van az oldal) ahol rögtön meg is kaptam milyen szemét vagyok,mert más lehet csak virslit tud venni.Az étkezésnek nincsen köze a kérdéshez de a más anyagi helyzetének igen??? Valószínűleg azért kötekedsz mert azt gondolod jobb anyagi helyzetben vagyok,mert telik bizonyos élelmiszerekre vagy kozmetikumokra,miközben mint írtam nem kell ahhoz gazdagnak lenni.Szívesen adok bárkinek tippet,hogy lehet olcsón egészségesebben élni.De aki virslit akar enni,annak egészségére,írtam már,nem az én dolgom.

2016. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem folytatódhat a biszorkányüldözés a joghurtok között! -.-

[link]

2016. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy az inzulin hormon. Azért tisztázzuk már, hogy enzim. Nagyon nem mindegy.
2016. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!