Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekes love story! Ti értitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes love story! Ti értitek? Adjatok tanacsokat!

Figyelt kérdés
Neten összeismerkedtem egy pasival ő 30 én 21. Összesen 4 randink volt,de telefonon,meg neten is rengeteget beszéltünk! Minden tök jól ment,odáig volt értem,ezt mondta is meg éreztem! Nekem nem is tetszett először,de mivel nem a külső számít nekem megpróbáltam,majd bele bolondultam! Az utólsó randin észre vettem gogy valami nem oké,nem érdeklődött annyira mint eddig,úgy éreztem unja magát. De azért jó volt vele. Miután elbúcsuztunk eltelt pár nap,és mindig amikor írtam neki lerázott,majd ki tudtam húzni belőle,hogy mi a helyzet lerázott olyan dumával,hogy nincs közös tma! Mi a sz...r? Az,hogy lehet mikor eddig oda volt értem,hirteken meg nincs közös tma!? Mikor a képeimre elégítette ki magát,és ezt be vallotta,és tuti,hogy nem az volt a baja,hogy nem tudott lefektetni,nem arra ment mert azért volt olyan alkalom,h lehetett volna de nem nyomult rám mert komolyan gondolta velem,de akkor milyért ábrándul ki belőlem??

2013. dec. 6. 13:53
 1/7 Költőnő? ***** válasza:

hát mint a mellékelt ábra mutatja, mégsem gondolta olyan komolyan....

Amúgy így látatlanban azt mondanám, h addig míg érezte a tartózkodásod, volt benned titok, hódítani való.

Megkapott. Már nincs.

2013. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

huhuuuuuuu, csemege. akor kezdem is:

miert, utolso',te'ma, hirtelen, bevallotta, es egy rakas vesszohiba, amit most inkabb kihagyok.


es a valaszom: ugy tunik, hogy egesz vegig csak hulyitett es a vegen kitalalt valami kifogast arra, hogy szakithasson. ennyi, nincs tulbonyolitva a dolog, csak te kepzelsz bele tobbet, mert te belehabarodtal a sracba.

2013. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak számomra nyilvánvaló? Addig voltál érdekes amíg tartott a varázs.

Ennyi. Nincs itt semmilyen rejtély.

Nem fektetett beléd több energiát.

Esetleg akadt egy másik akit könnyebben megkapott, és te már érdektelenné és teherré váltál neki.

2013. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem nyílvánvaló,bunkó az ilyen! Még nekem nem tetszett,és adtam esélyt a dolognak! Erre mikor megtetszik,én koppanok! Igazságtalan!!
2013. dec. 6. 14:39
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

hajjaj, ha csak ebben mutatkozna meg világ igazságtalansága...

De ne aggódj. Másképp, máshogyan visszakapja még ő ezt az élettől.

2013. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudod, hogy nem nős, akkor valószínűleg valamilyen szexuális problámaja van, és a hódításban éli ki magát.
2013. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet h igazad van mert sokat beszélt a sexsről de tudta h nem fogok vele lefekudni ezert nem annyira nyomulta bär az első csok után letámadva ereztem magam mert utána tób mint fél óráig csokoloztunk es taperolta fenekem cicim testem és nyogott pkozbe nekem ez soknak tunt utana eltelt par nap en is be indultam es meg tapirytam a peniszet akkor meg megjobban nyogott meg mondta h neki bejon a szado ha o vele erosszakosabb valaki sex alatt. Syoval lehet az volt a gond h nem tudott megfektetni es nem akart ram tobb idot pazarolni
2013. dec. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!