Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14. kerület SZTK-ban melyik...

14. kerület SZTK-ban melyik nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

kérlek írjatok rövid megjegyzést / véleményt is a dokiról akit ajánlotok


(olyan doki kéne , aki alapos és emberileg is normális, terhes vagyok és szeretnék egy dokit fogadni, aki SZTK-ban is rendel, mert az én dokim sajnos már a kora végett (84 éves), nem vállal terhesgondozást, sem szülést,)

A válaszokat előre is köszönöm !



2016. jún. 9. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom még ott van-e, de a Dr Mecsér Béla nagyon aranyos, rendes, emberi, lehet kérdezni, válaszol is. Ő elég idős. Lehet nyugdíjba ment.


Aki még nagyon jó: Baksay. Ő is válaszol, alapos, kedves, rendes.


Akiket nem ajánlok: Fekete, Hajdú. Na ők... fél pillanat náluk minden, kb lesz@rnak, a Hajdú összevissza beszél és írogat mindent, üvöltözős a stílusa. A Fekete csak szimplán b.nkó. :/

2016. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Hajdúhoz járok, nekem őt sokan ajánlották, de egyet értek az első válaszolóval. Kiabálós, hangos, és nem igazán foglalkozik az emberrel, normális válaszokat sem ad.

Akivel véletlenül találkoztam egy sürgős eset miatt, az Tolnay doktor, ő nagyon szimpatikus volt. Alaposan meg is vizsgált, normális volt, és mindenre válaszolt, elmagyarázta. Őt választanám ha már nem a terhesség végén járnék, sőt szülés után valószínűleg hozzá járok majd, ha mennem kell nőgyógyászhoz.

Fekete doktort is ismerem, velem ő is normális volt, vele a kórházban találkoztam 19 hetes uh-n, és ott rendesen megnézte a babát.

2016. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !!! ment a zöld kezecske Nektek !

A Hajdúról én is azt hallottam, hogy nagyon kiabálós, az egész váróterem őt hallgatja, annyira hangos... viszont azt is, hogy valami miatt mégis nagyon sokan vannak nála. viszont én még sosem voltam.


Baksay nevét már hallottam illetve a Tolnay-ét is. de még egyiknél sem voltam!


Köszönöm mégegyszer !

2016. jún. 9. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 35 hetes, Tolnay doktor úrhoz járok, én nagyon kedvelem. Abszolút nyugalmat áraszt, a kérdéseimet mindig feltehettem neki, nem sürgetett. Én megvagyok vele elégedve, a többiekkel nincs tapasztalatom. (Bár egyszer kb. 2 éve Hajdú dr-hoz kerültem, de nekem nagyon harsány volt, és lekezelő.)Tolnaynál egyetlen negatívum, hogy hiába tied reggel az első időpont, sajnos szokott késni vmennyit. :(
2016. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ Kedves utolsó !Megy a zöld kezecske !

Először is gratulálok a babához :)

Illetve, hát akkor elmegyek a Tolnayhoz ti is jókat irtatok róla, meg máshol is olvastam róla pozitiv dolgokat.

Nincs nagy elvárásom, de első terhességem, tök tapasztalatlan vagyok... illetve volt már egy terhességem régen, de sajnos ott addig jutottam hogy pozi teszt, és mielőtt mentem volna dokihoz sajna elöntött a vér és vége lett mindennek... Tehát azt úgy igazán nem veszem terhességnek :( viszont ez miatt is van bennem egy aggódás ... és szeretném, ha nem degradálna le a doki ha valamit kérdezek...stb kielégítően laikus ember számára is érthető válaszokat kapnék. Ez fontos! És legyen körültekintő ! Elős sorban a gyermekemről van szó ! Akit már lassacskán két éve várunk !


Köszönöm a válaszokat mégegyszer !!!

2016. jún. 10. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:

En is csak ajánlani tudom Tolnay doktor úrat! :)


Szimpatikus, türelmes, kedves es tényleg bármit meg lehet kérdezni

2016. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!