Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap főztem répa+krumpli+gyö...

Tegnap főztem répa+krumpli+gyökér hamit babámnak ebédre. De kintfelejtettem a konyhába, nem tettem hűtőbe. Csak reggel 7-kor. Adhatom neki délben?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor főzted?Mennyit állt kint?Milyen meleg van nálatok?Amúgy én nem adom neki amit kint felejtek,mert magyon meleg van nálunk.
2016. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem adnám.
2016. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hamit ? ?

Nem adnam ha tegnap egesz delutan plusz egesz ejjel kint allt ! Az min 18 ora hures nelkul.

2016. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez csak zöldség. Mi baja lehet? Jó nem adom, nem egy egetrengető újat főzni, csak úgy kíváncsiságból.
2016. jún. 12. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
A te gyomrodnak val.szeg semmi baja nem lenne tőle. Egy babán (gondolom 1 év alatti) én pl nem kísérleteznék. (3.)
2016. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok. De alap esetben sincs a zöldség a hűtőben, csak a pulton. Megfőzve miért lesz belőle romlandó?
2016. jún. 12. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a krumpli pl hamar romlik, büdösödik. Nyersen is, ha meg van pucolva...

Én sem enném meg az 1 napig hűtés nélkül punnyadt főtt krumplit, menhogy egy pár hónapos babának adjam, akinek a gyomra szinte semmihez nem szokott még...

2016. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!