Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Száva és...

Mi a véleményetek a Száva és a Tíria névről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Szávát nem adnék, mert nekem mindig az a boxoló csaj jut eszembe akinek az ikrei Száva és Kamilla lettek.

A Tíria tuti, ezt még nem is hallottam sose:)

2010. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Szávát még nem hallottam, de annyira nem tetszik a hangzása, a Tíria viszont nagyon szép név!
2010. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nekem egyik sem tetszik. Ha muszáj lenne választanom, inkább a Száva. Szerintem szebben hangzik.

De ez az én véleményem...

2010. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Száva nagy kedvencem, mióta csak olvastam a Sándor Mátyást, ha lesz még egy lányunk, akkor biztos Száva lesz a neve.

Tíriát itt olvasom először, ez nem tetszik annyira, bár nekem csak a 2 szótagú nevek jönnek be.

2010. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem adnám őket. Nem szeretem ezeket a különcködő neveket. Manapság már sokkal több Maja, Kíra és Lili van, mint Zsófia, Katalin vagy Veronika.
2010. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Száva nevet szerettem volna a lányomnak adni, csak a férjemnek sajnos nem tetszett. (Szintén Sándor Mátyás máig tartó hatása :D) A Tíria is különleges, még nem hallottam. Ha passzol a vezetéknévhez, akkor jó választás lehet az is.
2010. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Tíriának olyan tigrises hangzása van..szóval tigrisnek adnám,nem egy kisbabának.:P

A Száva egy vulkánra emlékeztet..én vulkánnak adnám ezt a nevet.Bár épp ezért ha muszáj lenne eközül a két név közül választani,ezt választanám,mert a vulkánból kitörő láva az olyan tüzes,olyan...:D

2010. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szomszédom kislányát Tíriának hívják, görög név és nekem nagyon tetszik.Mellesleg a kislány is gyönyörű
2010. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!