Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2016-os promoboxban mi találha...

2016-os promoboxban mi található? Régebbi bejegyzéseket olvastam erről, de ideit nem találtam.

Figyelt kérdés

#bőrönd #2016 #almagyógyszertár
2016. jún. 13. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:

volt terhességem alatt (2016. febr) és adtak a kórházban is kettő promoboxos csomagot.


a terhességesben: mappák, újságok, prospektusok, tejtároló zacskók, aventes tejtároló edényke, gabi popsikrém (nagy), kis sudocrem, nedves törlőkendő, rossmanó kártya, nivea termékminták. Kellemetlen, de van benne egy homeopátiás füzetke is, nyilván az megy a kukába az újságokkal együtt.


A kórházban nagyjából ezek voltak benne: domestosos törlőkendő (egész csomag), nagy domestos, tejtermelő tea (egész doboz), tejtároló zacskók, melltartóba való párna, fürdetőminta, egyéb minták.

2016. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ennyi van benne,mint az előző ìrta.

Első gyereknél sokkal több minden volt benne termékek közül. Most meg a 90%-a prospektus :-(

2016. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jártatok, mint én, februárban szültem, abban pl. nem volt se tejtároló zacskó, se domestos kendő, se fürdető minta. Egy egész flakon domestos volt benne, egy, vagy két öblítő minta, bimbóvédő krém minta, meg egy lázjelző tapasz (az mondjuk elég jó).

De amikor a nagyobbik gyerekem született, akkor pláne lófüttyöt kaptam, egy rakás szórólapot, néhány kedvezményes kupont olyan boltokba, amik a környéken nincsenek is (az egész megyében), meg egy műanyag kiskanalat. Cserébe én meg persze megadtam az adataimat. Nem volt jó üzlet.

2016. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az első gyereknél kértem.... a másik kettőnél már többet ért a nyugalmam egy rakás papírnál, így nem kértem. A dm csomagokat kiváltottam, sokkal jobb volt és nem is zaklatott senki!
2016. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt máshol is olvastam már, hogy sokan megbénják az adatok kiadása miatt ezt a promoboxot. De miért? Hívogatják az embert, hogy vegyen ezt meg azt? Vagy rád akarnak tukmálni valami biztosítást? Mert ha így van, akkor meggondolom, hogy érdemes e a papírcetlikért kiadni az adatainkat.
2016. jún. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!