Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni hormonok?

Szülés utáni hormonok?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, teljesen kikészültem testileg. Az elmúlt hetekben elkezdett csomókban hullani a hajam, a húsoknak mellék íze van, minden húsos kaját büdösnek érzek. Az anyatejes babám kakijától is felfordul a gyomrom, pedig az elején nem volt ilyen problémám. A terhességem alatt abszolut nem voltam érzékeny a szagokra, most viszont visszakapom ami elmaradt. A múlt héten hánytam is egyszer. Hozzátartozik, hogy meg lett bojgatva a hormonháztartásom is, abba kellett hagynom a 2 éve szedett letroxot, mivel lehet sosem volt pm alulműködésem, orvost váltottam. Másnak is volt kellemtlen tünete szülés után? Ha igen, mi?
2016. jún. 14. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A hajhullás normális. A húsok meg alapból büdösek szerintem.
2016. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hajhullás nekem is volt. A többi nem.

(És éljenek a húsok!)

2016. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is elkezdett rettenetesen hullni a hajam hàrom hónapos kora körül (5 hónapos) és én is szoktam émelyegni, főleg esténként és érzem azokat a rossz szagokat, amiket terhesen (én nagyon rosszul voltam a terhességem elején).

Először megijedtem, hogy ilyen hamar megint teherbe estem, de azóta màr meg is jött és a férjemmel védekezünk is, így betudtam a hormonális vàltozàsnak.

2016. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csináltál?
2016. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csináltam, de mindig védekeztünk óvszerrel, és még csak másfél hónapja élünk házas életet. Kizárt, hogy terhes vagyok.
2016. jún. 14. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért már történt ilyen csoda, de te tudod.
2016. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, negatív! :)
2016. jún. 15. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ok. :)
2016. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!