Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A hormonok vagy jogos aggodalo...

A hormonok vagy jogos aggodalom? Szülés után megőrültem vagy tényleg lehet alapja ennek?

Figyelt kérdés

Múltkor a férjem 2 hétig szabin volt(szülés után).Mikor első nap ment és haza jött arra panaszkodott hogy az a kolléganője akit nem szeret biztos a másik kolléganőnek "szép dolgokat" mondott róla mert ma oda se jött hozzá beszélgetni,persze a másik kollégával meg beszélgetett,utána még hozzá tette h persze nem érdekli a dolog.

Ez után vhogy az az érzésem támadt hogy esetleg tetszik neki ez a kolléganő,vagy pedig ennyire nagy haverok ha már nem megy oda hozzá beszélgetni akkor ez számára fura legyen,sőt odáig jusson hogy biztos a másik mondott vmit róla...(különben is csak 2,3 napokat dolgozik bent ez a kolléganő, nem teljes munkaidős)

Én meg itthon vagyok egész nap két síró kisbabával és szétvet az ideg akár hányszor erre a "panaszra" vissza gondolok....


2011. aug. 16. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lenne okod aggódni akkor a férjed nem mesélte volna el, hanem mélyen hallgatna. Kicsit ilyenkor szórakoznak a hormonok és az, hogy otthon vagy egyedül a kicsivel és olyan, mintha el lennél zárva a külvilágtól és az eseményekre nem lenne ráhatásod. Én is így voltam és még egy jó pár hónapig megevett a féltékenység, de semmi alapom nem volt rá - szegény férjem alig tudott meggyőzni, hogy imád bennünket és semmi nincs :D

Most várom a másodikat, remélem most reálisabban tudom majd látni a dolgokat (á dehogy, hormonok :D jajj, előre félek)

2011. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hormonok. Én is átéltem hasonlókat. Én egész nap itthon, kócos hajjal, kialvatlanul, 15 kiló súlyfelesleggel, ő reggeltől estig csinos nők között... :))) Azt mondta, sárkányosodom :) Egy idő után már nem foglalkoztatott a dolog.
2011. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!