Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy 11 hónapos...

Normális hogy 11 hónapos babám mindentől rettentően megijed? Kicsit hangosabb beszéd, köhögés, hirtelen zaj?

Figyelt kérdés
Ma attól is megijedt hogy leszaladtam a lépcsőn később foztem és nem jól hallottam apa mit beszel hozzám, hangosabban odaszoltam és szegénynek elsapadt az arca majd osszeborult úgy megijedt. Nem jellemző ránk a hangoskodas, vele pláne nem. Mi lehet az oka hogy ennyire megretten és aggodjak ettől? Ha valaki köhög arról már nem is beszélek, össze omlik tejesen.
2016. jún. 19. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Najo, ez szerintem nem normális!

Oké talán a lányom se aki betonkeverőre horkol,:D de... A te eseted sem.

Nem lehet, valamikor nagyon megijedt? Pl mikor mélyen aludt? S hirtelen felriadt valami hangosra?

2016. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normalis, nem ijesztette meg valami egyszer nagyon ?
2016. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiam kb 1 éves koráig volt ijedős, ő is megijedt egy hangosabb köhögéstől, idegenektől, ha valaki hirtelen közeledett felé, de kb 1 éves korától kinőtte és igen vagány kissrác lett belőle :)
2016. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!