Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Hédi névről?...

Mit gondoltok a Hédi névről? Adnátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát :D Nekem konkrétan első olvasásra egy pelenka reklám jutott eszembe róla. :D Mondjuk marketinges vagyok szakmai ártalom :D Amúgy aranyos név. Neked kell,hogy jó legyen. Én mindig azt szoktam mondani,hogy úgy érdemes nevet választani,hogy ne arra gondoljunk,hogy pici baba hanem egy felnőtt nőre gondoljunk. Mert lesz nagy is. Képzelj el egy Hédi babyt mondjuk egy parlamenti ülésen, vagy egy komoly üzletasszonynak. Hmmm aranyos név egy babának. :)
2016. jún. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem Harry Potterből a fehér bagoly jut eszembe. Én nem adnám szerintem vannak sokkal szebb nőiesebb nevek. Ja ès a szomszédunk egyik kutyája is Hédi.
2016. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ismerek egy nagyon kedves, udvarias Hédit. Én inkább ezt adnám, mint a Hedviget, és nemcsak a bagoly miatt.:)


Ettől függetlenül mi nemzetközi nevet kerestünk és olyat, ami nem egyből becenév.

2016. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Adnám nagyon szívesen. A fiam Hédi lett volna 3 éve, még gondolkodtam rajta, hogy Hedvig formában anyakönyvezzük-e inkább, de mire dűlőre jutottam volna, közölte a szonográfus, hogy pasi. :D
2016. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kisfiam egyik nagyon kedves kispajtása Hédi.

Nincs gondom a névvel, de nem adnám. Vannak sokkal szebb nevek a számomra.

2016. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos. De nem az alapján választok nevet, hogy mi a becézése.
2016. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név, adnám énis de csak 2. névnek :)
2016. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép.

Nekem annyi a gondom vele, hogy Hedvig formájában nem tetszik, Hédi-ként meg kicsit beceneves.

De van egy Hédi babaismerősünk, egy idős a fiammal, mindig szépnek gondoltam a nevét.

2016. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szep nev. adnam :) nem hallottam meg soha, nemsokara 5 honapos a babam, de ha hallottam volna ezt a nevet, akkor tuti megfontolom!
2016. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aranyos de nem adnàm, a hosszabb neveket preferálom.
2016. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!