Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másodiknak inkább kislányt...

Másodiknak inkább kislányt szeretnék. Ez gond?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy addig ne vállaljon valaki gyereket, amíg nem mindegy a neme. Nos, van egy kisfiam, akit nagyon szeretek. Még egy gyereket szeretnénk. Viszont én jobban szeretnék kislányt. Szeretném megtapasztalni azt is, hogy milyen egy kislány anyukájának lenni, milyen kislányt nevelni. Szomorú lennék, ha ez kimaradna az életemből. De ha fiam lesz, őt is imádni fogom.
2016. jún. 20. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek nagy többségének van preferált neme. Nincs ezzel semmi baj, amíg a már megszületett gyereket el tudod fogadni, és szeretni úgy, ahogy van.
2016. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is lányt akartam másodiknak. Fiú lett, és nagyon szeretem őt is, mint a tesóját :) Talán a harmadik lány lesz. De ha nem, az se baj :D
2016. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj, másodszorra mi egy fiúra vágytunk, jo lett volna fiús anyukának is lenni, de másodszorra is egy csodálatos kislany érkezett hozzánk.


Most azt gondoljuk (2 honapos) nem lesz tobb babánk de kitudja lehet megegyszer megpróbáljuk.


Legfeljebb 3 csodálatos lanyunk lesz, es 3 fogadott fiunk kesobb ️

2016. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy mire vágyunk, és egy másik, hogy mit kapunk.

Nekem három lányom van, most várom a negyediket, és nem azért vállaltuk, hogy legyen egy fiunk is, de már valahogy a környezet jobban"izgul" mint én, én csak kíváncsi vagyok, de főleg gyakorlati okokból, mert át kell válogatnom egy rakás ruhát... :D


Én valahol nem gondolom véletlennek, hogy kinek milyen nemű gyereket ad a Jóisten, és ezt el is fogadom.

Odáig vagyok a lányokért, jöhet még egy!

Ha fiú lenne, inkább meg lennék ijedve, azt sem tudnám, mit kezdjek vele... :)

Kicsit vágyom rá, de nem vagyok rákattanva, szóval tényleg mindegy.

2016. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.


Elsőre fiút akartam, fiú lett.

Másodiknak nagyon lányt, fiú lett.

Harmadiknak egészségest, egészséges fiú lett.


Ha lehet ilyet mondani a 2. a kedvenc, pedig néha hisztisebb, mint 10 lány:)

2016. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem van már egy lányom és én másodiknak is egy kislányt szeretnék :) Szabad, nem szabad ilyet mondani, de én pl nem szeretnék kisfiút..

De mint tudjuk ez nem kívánság műsor. Ha fiam lesz őt s imádni fogom..

2016. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsőre nekem is Mendegy volt fiam lett,másodiknak lányt szeretem volna fiu lett nem volt gond ,de kislány álmomat nem adtam fel 3. Mindenkép lányt szeretünk volna ,lány is lett szerencsére.én mindegyikett imádom.
2016. jún. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gond,mindenkinek vannak álmai,vágyai.Én el se tudtam képzelni magamról,hogy lányos anyuka legyek.Az első gyerekem fiú lett.Imádtam.Amikor ismét terhes lettem,akkor se gondoltam,hogy kislány lesz,csak fiú nevek voltak a pakliban.Fiú lett.Eltelt 3 év,és szerettünk volna még egy gyereket.A Férjem mindig is vágyott egy kislányra,de én?Onnantól,hogy teherbe estem "remegtem",hogy kislány legyen.Egész egyszerűen más nem is járt a fejemben.És megadatott.Imádom,szeretem,az életem,a mindenem.Persze a fiúk is,nagyon is,de egy kislány,az kislány.Kívánom,hogy összejöjjön!
2016. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!