Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülés óta egyáltalán nem...

A szülés óta egyáltalán nem kívánom a feleségemet, nem vonz már, mint nő, és ez egyre rosszabb, mit lehet ilyen helyzetben csinálni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 3 év után házasodtunk össze, most született meg az első babánk nemrég. Szeretem a feleségemet, de már nem kívánom, nincs köztünk szex lassan 1 éve. Eleinte a tilalmak miatt nem volt, de idővel rájöttem, hogy nem is vonzódom már hozzá, nem kívánom őt, annyit változott a teste is, hogy egyszerűen képtelen vagyok rá felizgulni. Előtte gyönyörű nő volt, sosem volt ezzel gond.


Egyetlen egy alkalommal próbálkoztunk az 1 év alatt, a szülése után, amikor már lehetett, de az is borzasztóan sikerült, annyira kitágult "ott lent", hogy szinte nem is éreztem belőle semmit, idővel persze le is konyultam és azóta nem próbálkoztunk többször... Illetve volt azóta még pár alkalom, hogy a feleségem bújt, és próbált volna kezdeményezni, de szó szerint nem áll fel rá a szerszámom, bármit is tett szegény, pedig igyekeztünk, de nem tehetek róla, egyszerűen annyira megváltozott az egész teste, hogy egyáltalán nem vonz már, semennyire sem kívánom őt. :S


Vannak itt olyanok, akiknél volt hasonló probléma? Mit lehetne tenni? Mivel tudnánk ezt a dolgot megoldani valahogy?


Elválni nem szeretnék, de sajnos ez az egész egyre jobban megviseli a kapcsolatunkat is, a feleségem egyre nehezebben viseli ezt a helyzetet, és persze engem hibáztat, amiért "nem tekintek rá nőként", de nem könnyít a helyzeten ezzel, pláne, hogy mostanában emiatt elkezdte elhanyagolni magát és azóta egyre rosszabb minden. Szerinte én vagyok az "impotens", pedig más nőkre azonnal megkeményedek, szóval nem velem van a baj.


Mit tehetnénk?



2016. jan. 20. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
81%

Mit ertesz azon konkretan, hogy megvaltozott a teste?


a huvely egyebkent par honap alatt visszaall

2016. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
90%
Forduljatok szakemberhez, szexuálpszichológushoz, párterapeutához.
2016. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 A kérdező kommentje:

Hát, egyrészt rengeteget hízott, főleg azért, mert veszélyeztetett terhes volt és szinte semmit sem csinálhatott jóformán azon kívül, hogy pihent, így majdnem 30 kg-t hízott. 60-62 kg volt, amikor terhes lett, és közel 100 kg-val ment szülni. De mivel szülés után is itthon volt és nem mozgott semmit (azóta sem!), így további 10 kiló jött fel rá, hiába szoptatott, szóval most már több, mint 100 kiló...


A mellei megereszkedtek, lógnak.


Mindenhol striás, narancsbőrös lett, a bőre szinte mindenhol löttyedt, megnyúlt, megereszkedett.


Tokája lett! Vastagabbak a karjai, mint az én combom... elhízott, na! Ettől még szeretem, nem arról van szó, csak már nem kívánom.

2016. jan. 20. 16:46
 4/96 anonim ***** válasza:
88%
Beszéljetek róla!!!!!
2016. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
89%
Abban a dimenzióban ahol ti éltek nem lehet lefogyni, sportolni?
2016. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 A kérdező kommentje:

Nem jár el mozogni, nem sportol semmit. Mondtam neki, hogy az egészsége miatt se lenne mindegy, de ebből is leginkább csak sértődés lett. Olyan, mintha bedurcázott volna, hogy most már csak azért se! Azt mondja, ő elfogadja magát így, ahogy van, úgyhogy fogadjam el én is és ne akarjam megváltoztatni. Vagy valami ilyesmi...


Az elején még próbálkozott, diétázott is, de nem fogyott szinte semmit, amikor meg abbahagyta a diétát, csak még több kiló jött rá, azóta teljesen elutasítja a fogyást, hiába javasoltam neki, hogy próbáljon meg eljárni itthonról, és sportoljon valamit. Még azt is felajánlottam, hogy ilyenkor vigyázok én a kicsire, ezen ne aggódjon, menjen csak, de nem akar. Olyan, mintha megsértődött volna a saját súlyára, vagy nem is tudom, hogy mondjam...

2016. jan. 20. 17:02
 7/96 anonim ***** válasza:
95%

Beszéljetek őszintén. Biztos lesz sértődés, mosolyszünet, ajtócsapkodás. Segíts a gyerek körül, hogy legyen ideje magára. Akár egy barátnőjével is beszélhetsz, hogy hasson rá ő is.

A lógó mellhez, striákhoz mondjuk plasztikai sebész kell, de fogyni, igényesebbnek lenni lehet egyedül is.

Ezt együtt kell megoldanotok.

2016. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
56%
Ja, hàt ilyen hozzáállás mellett egész nyugodtan vállj el. Ezt nőként mondom.
2016. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, az tudható előre, hogy a nő teste megváltozik a szüléstől, szoptatástól, még akkor is, ha egyébként nem hízik (pl. az, hogy a mell megereszkedik, törvényszerű, ez ellen nem lehet tenni semmit). Ezért nem szerencsés, ha egy férfi csak a tökéletes testű nőkre tud felizgulni, mert a valóság nem ez: a nők (is) változnak, öregszenek az évekkel meg a gyerekszülésekkel.

A súlyfelesleg tényleg lehet gond, ez ellen tehet ő is, meg a tágulás ellen is intimtornával. Viszont nagyon rossz lehet megélnie azt, hogy a TE gyereked hordta ki és szülte meg, szoptatta-táplálta, és most amiatt utasítod el, mert ETTŐL megváltozott a teste.

A mostani párom pl. kíván (nagyon is) súlyfelesleggel is, megereszkedett mellekkel is, és mivel maximálisan nőnek érzem magam mellette, ezért képes és hajlandó is vagyok tenni azért, hogy tetsszem neki.

Azért azzal legyél tisztában, hogy egy bizonyos kor felett már nem "jár" a férfiaknak tinilány, ahogy öregszel, bizony változnak a korban hozzád illő nők is (az összes). És biztos vagyok benne, hogy a feleséged is motiváltabb lenne, ha NŐ-nek érezné magát melletted, és nem csak anyának.

Egyébként a kapcsolatok többségében krízist okoz az első gyermek születése és NEM a testi változások miatt, hanem mert a pár tagjai megszűnnek nőnek és férfinak lenni egymás szemében és már csak anya és apa létezik. Könnyen lehet, hogy nálad is inkább erről van szó, és azért nem kívánod, mert már "csak" anyának tekinted. Célszerű lenne szakemberhez fordulnotok, mert ez a házasság így tarthatatlan. Borítékolom, hogy ha így marad a dolog, akkor a feleséged legkésőbb 3 éven belül nőnek akarja majd érezni magát, és hidd el, lesz olyan férfi, akinek súlyfelesleggel is tetszeni fog! Nekem akkor is udvaroltak, amikor 90 kiló felett voltam. Ez eléggé motivált ahhoz, hogy ledobjak 20 kilót és még többen udvaroltak. És amikor már elég önbizalmam volt, akkor az exem (aki már egyáltalán nem tekintett nőnek) bizony repült...

2016. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
49%
mondjuk emiatt biztos nem válnék el, de előttem szólóhoz annyiban csatlakozom, hogy a feleséged emelje fel a s...ét és mozogjon, fogyjon le, ha szeretkezni szeretne. Én sem szívesen szexelnék egy zsírdisznóval. Ezt nyugodtan mond meg neki, és tedd hozzá hogy két gyermekes anyaként mondom, aki szintén 30 kg-al ment szülni, szülés után egy évvel viszont már semmi nem volt rajtam (és nem hullott az ölembe a fogyás)
2016. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!