Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két három gyerekes anyukák...

Két három gyerekes anyukák van szárítógépetek? Megéri beruházni rá?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 21:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
15%
Nem. A ruhák bolyhosak lesznek töle. Három óra alatt megszárad a ruha, de ez azt jelenti, hogy energiát fogyaszt, míg a hagyományos szárítás nem.
2016. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekünk van, egy héten legalább 5 adagot mosok. Nincs szárítógépem, szintén 3 gyerekes sógornőmnek van, és nagyon dicséri. Nálunk nem nagyon férne el, így fel sem merül, hogy vegyünk.
2016. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Van. Nálunk nem bolyhosodnak tőle a ruhák :)

Egyébként most hogy bejött a meleg csak a törölközőket szárítom benne,olyan puhák lesznek.De egyébként én is azthittem hogy majd milyen jó lesz,de most hogy már van,meglennék nélküle nagyon.

2016. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Nekem volt egy darabig, de utáltam. A ruhák jelentős százalékát tönkreteszi vagy nem lehet beletenni (gyerekek állatfigurás nyomott pólói). Nemrég elromlott, de nem fogunk újat venni, felesleges.
2016. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van. Télen kihasználom, mert nem fél napig száradnak, párolódnak a ruhák. Nekem könnyen bepenészedik a fal, főleg ha lógatom a ruhákat. Igaz, 3 óra, de fűtés kiegészítésnek is jó. Nem bolyhosít. Nyáron én is csak a törcsiket szárítom, mert jó puhák lesznek.


Nővéremnek szárítókötele sincs, imádja, mindig használja.

2016. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van lassan 10 éve és nagyon szeretem. Van pár olyan ruhanemű, amit nem lehet beletenni, de elenyésző a számuk. A H&M,F&F, Next, Gap ruhák 90%-a szárítózható, a Zarának pedig a fele. Finom pihe-puhák lesznek tőle.
2016. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy bolyhosít, ez baromság. Hát pont az is az egyik előnye, hogy leszedi a szöszöket.


Én imádom, nem lennék meg nélküle. Penész kérdésben segített, iszonyat mennyiségű vizet szed ki a ruhából, ami a lakásba párologna ki. Télen lehet vele fűteni, mindig úgy időzítünk, hogy fürdésre jó meleg legyen. A szöszöket egy szűrőn összegyűjti, nem gond, hogy ott marad mondjuk egy zsepi a mosásban, minden kijön. A ruhák nagyon puhák lesznek, mint a boltban, amikor megvesszük őket. Nem kell vasalni, minden tök sima lesz. Nem kell annyi ruha, mert mosással együtt 4 óra és a szekrényben van újra. A gyereknek pl. nem kell több sígatya télen, felesleges. A zoknikat rántotta kicsit össze nekem, de az annyi innentől, hogy vagy nem rakom bele, vagy veszek egy számmal nagyobbat és kész. Semmi mintát nem szedett még le soha, pedig aztán nem váltogatom a programot és tényleg mindent beleteszek (fiam nyomott mintás pólói simán mennek bele). Én még az ágyneműt is szárítom, van olyan takaróm, amit fél óra alatt megszárít.

Egyszóval: imádom. :)

2016. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

szerintem megéri. nekunk csak egy gyerekunk van, penész miatt vettuk..illetve, mert 120 éves kohazban lakunk és itt aztan semmi nem szaradna meg pl. télen (de még most sem, amilyen ido van, 16 fok napkozben)

én is válogatás nélkul teszek be mindent. eddig még nem jott le egy nyomott mintas polorol sem a minta..én is ki szoktam mosni az ágynemuket, még a toll párnát illetve a steppelt tollkabátokat is.

a programokat szoktam variálni, pl. a farmereket nem száritom meg ugy, mint az ágynemuhuzatokat. én imádom, nem kell vasalni, teregetni…hipp-hopp le van tudva a mosás-száritás-vasalás.

2016. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi még akkor vettük a szárítót, amikor még csak ketten voltunk. Én nagyon szeretem, egyáltalán nem lesznek bolyhosak a ruhák, minden pihe puha. Van benne érzékelő, ami tudja, mikor száradtak meg a ruhák, másfél óránál többet még sosem ment. Én csak ajánlani tudom
2016. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt de sokág tartot megszáritani bene ruhákat ,igy mikor lecseréltük mosogépet ,csak simát vetünk télen a bent száritom ,jó időben nyáron meg kint az erkélyen .gyorsabban szárad kint mint száritogépben.
2016. jún. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!