Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beletennétek a kisfiatokat...

Beletennétek a kisfiatokat piros színű babakocsiba?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy ajánlatot, most féláron tudnék egy vadiúj babakocsit venni.Még csak 15 hetes vagyok, babonás nem vagyok, csak még nem tudjuk a baba nemét és hát ha kisfiú lesz, akkor nem tudom illik-e pirosba beletenni.Azt hinné mindenki hogy kislány.Vagy nem tudom.Segítenétek?Annyira tetszik az a babakocsi!!!
2010. ápr. 13. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Én babonás vagyok és megis fogadtam addig nem veszek semmit mig megnem születik jó ilyen hogy kiságy ilyet megvettem már a 7 hóban ,de elötte semmiképp.
2010. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én nekem fiam lesz és én pirosat szeretnék venni
2010. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen piros. Szerintem egy sötétebb piros vagy meggyszín teljesen uniszex.

Ettől függetlenül nekünk mindenünk folyamatosan kék és már nagyon unom ezt a színt.

15 hónapos kisfiú anyukája

2010. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is beletenném, ha nem az a rikító világos piros. Bár én még világos piros babakocsit nem láttam, csak sötétebbet, azokba simán tologatnám a fiamat. Egyébként nekünk is mindenünk kék, én is már unalmasnak tartom.

2010. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
olyan jó erős piros, csak azt gondoltam ma már modernebb az ember felfogása.rózsaszínt azért nem vennék,de ez a piros talán nem gáz.kedves második válaszoló most megerősítettél, hogy Te is pirosat szeretnél.
2010. ápr. 13. 16:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
naná, hogy beletenném! egyrészt a fiunak is megy a piros, másrészt pedig a mai világban a pénz nag yúr, és színek terén pedig igen nagy a szabadság!
2010. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó én is így gondolom:-)
2010. ápr. 13. 17:05
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok!!!
2010. ápr. 13. 17:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én beletenném!

Nekünk kék babakocsi van most, és ősszel érkezik a kistesó és akár fiú akár lány lesz marad a kék kocsi.

2010. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
vedd meg! en beletennem siman!
2010. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!