Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Konkrétan mit kell csináljon...

Konkrétan mit kell csináljon egy babysitter?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, nem túl tapasztalt ilyesmiben, de vakációban megpróbálnék valami okosat is csinálni, esetleg ajánljatok más lehetőségeket is...
2010. ápr. 13. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ismerőst válaszz...nem akarlak megbántani, de szerintem az anyukák jobban rábízzák egy idősebb, tapasztaltabb emberre a gyereküket.

Amúgy az alapvető dolgokon kívül, a korától függ mit tudsz játszani a gyerkőccel.De ha nincs kistesód, vagy nem vigyáztl még soha gyerekre akkor én azt javaslom, hogy keres mást, vagy tényleg ismerősöknél vállald el hogy vigyázol a gyerekükre mondjuk egy délután, de ne kérj érte pénzt.

2010. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én már suliév eleje óta zongoraórákat tartok (zeneiskolába járok). egy diákom van de akkor is...elég nehéz...
2010. ápr. 13. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:

gondolom nehéz, de hidd egy el picivel nem könnyebb, csak más szempontból nehéz.Arról nem beszélve hogy sokkal nagyobb a felelősség, mert akármi lehet, gyorsan és jól kell reagálod.

Én a helyedben eleinte csak szívesséből csinálnám.

2010. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!