Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Milyen más fórumokon...

Anyukák, Milyen más fórumokon szoktatok beszélgetni? (Pl. Hoxa) Milyen gyakran szoktatok belépni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Van két kerületi csoport, apukák és anyukák. Ott programjavaslatokat, tapasztalatokat cserélünk.
2016. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Hoxára havi egyszer, döglött az egész vagy pedig a nagyonokosok jól kiosztják az embereket és azért döglik meg.

Nézegettem már más fórumokat, de mindenhol csak a nagyszájúság, meg a kiosztás és ítélkezés van, ahhoz meg ez az oldal is bőven elég, itt legalább szoktam számomra fontos infókra is találni.

2016. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
van még az anyatanya is, régen írogattam ott egy csoportban (ott is volt kerületi anyukák csopi) és a kórháznak is volt csoportja, ahol szültem, de haldoklik az egész...
2016. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én a tumblr-ön vezetek blogot, ott követem más anyák blogjait is, bár ők külföldiek, főként amerikaiak. de velük is lehet jókat beszélgetni. naponta használom.
2016. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Babanet :)

Sajnos nagyon ritkan ir vki a csoportba(decemberi babasok)de ha van idom en is belepek irok par sort a kisfiam es elolvasgatom amit a tobbi mami irt,gratulalok,kerdezek es gyonyorkodok a babakban :)

3 kicsi gyerekem van(2 ovis kislany es egy decemberben szuletett,nemsoka het honapos kiskrapek)ugyhogy nincs tul sok idom,de amikor van mindig irok :)

2016. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én tegnap regisztráltam a Hoxára és úgy vettem észre hogy a kisgyermekes klubok eléggé "kihaltak" pedig szìvesen beszélgetnék bár nekem sincs időm mindennap feljárni de lehet most lesz rá időm.

( Nekem egy 3,5 éves lánykám van :) )

2016. jún. 24. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak Facebookon. Vagy egy csoport, ahol sokat vagyok fent, inkább helyi csoport, bár a nevében nincs benne, de javarészt a mi megyénkben élő anyukák vannak benne, bár akadnak máshol élők is, de elég kevesen.

Korábban voltam egy másik csoportban is, ott mindenhonnan voltak, de javarészt csak kisbabás, elsőgyerekes anyukák, és sajnos a többségük nagyon primitív módon viselkedett. A fő hangadók a 18-22 év közötti anyukák voltak, állandóan ment a megsértődés, kioktatás mindenen, az admin meg kb. atyaúristennek hitte magát, így onnan pár hónap után ki is léptem, nekem erre nem volt szükségem. Ritka a normális tagokból álló, jól működő, de tényleg aktív csoport sajnos. A miénk szerencsére ilyen.


Régen sokat lógtam a Hoxán is, de annak már legalább 5 éve. Nem nagyon szeretek már fórumozni, nem érek rá állandóan ott lenni két gyerek mellett, meg igazából meg is unom. Facebookon jóval egyszerűbb, nem kell állandóan ott lennem, és úgy sem vesztem el a fonalat, míg egy fórumon ha két napig nem járok arra, már minden topiknál 10-20 oldalakat olvashatok vissza, aminek javarésze üres locsogás.

2016. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 2 klub tagja vagyok|voltam Hoxán. Az egyikbe az egyik tag azzal vádolt hogy kamuzok, nem is az vagyok akinek ìrtam magam stb. kiléptem mert erre nincs szükségem hogy alaptalanul vádolnak. Ez a tag most jelentkezett a másik klubba ahol tag vagyok. Úgy látom a Hoxa se lesz kedvenc..
2016. júl. 1. 14:39
 9/10 anonim válasza:
Szia. Én ma regisztráltam hoxára,írtam is. Még nem jött rá semmi. Itt a gyakorikérdéseken figyelek még néhány kérdést,arra se sűrűn írnak. Pedig én szívesen beszélgetnék és lenne is rá időm. Adri
2016. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nlcafe.hu
2016. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!