Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két három éves gyerkőccel...

Két három éves gyerkőccel repült már valaki? Vagy be mernéd vállalni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne?Mi-amikor már gyerekkel mentünk-először egy 15 hónapossal,és egy 14 hónapossal utaztunk.A 14 hónapos a barátaink gyerkőce,együtt mentünk nyaralni.Aztán egy 5 évessel és egy 9 hónapossal mentünk 2013-ban(akkor csak így négyesben).Semmi gond nem volt.Azóta is minden évben repülünk,soha semmi gond nem volt.Mi miatt kérdezed,hogy "be mered vállalni"?
2016. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 honapos kora ota repul, kb. fel evente. Most 3 eves. A leghosszabb utja az elos volt, akkor 6 orat repult, de az konnyu volt, mert joforman ataludta. Utana jott a jarkalos idoszaka, most mar mesekonyvekkel es mesefilmekkel elvan. Szerintem siman bevallhatjatok. 😊
2016. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azert kerdes mert egyedul tervezi a kerdezo a repulest a gyerekekkel. Nos, szerintem nem lehetetlen, de az tuti, hogy rengeteg otlettel kell keszulni, hogy mivel foglald le oket a varakozas es a repules alatt. Meg az ut hossza se mindegy azert, max 2-3 orasat vallalnek be. De a legfontosabb azert megiscsak az, hogy a gyerekek milyenek. Ismerek olyanokat, akikkel bevallalnam, meg olyan gyereket is, aki ha egyedul lenne se vallalnam be. Gondolom te a sajataidat akarod vinni, szoval biztosan ismered oket.
2016. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Termeszetesen, ha nem egyedul lennel felnott veluk, akkor minden gond nelkul mehettek, az nem lesz veszes.
2016. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló:szerintem 2-3 éves,1 gyerekről van szó!
2016. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az 5. vagyok:módosítok:valószínűleg,2 gyerkőcről van szó,akik 3 évesek.Így is bevállalható,DE!Milyen típusúak a gyerekek?Nyugodtak,izgágák?A kérést/utasítást végrehajtják?Együttműködőek?Milyen hosszú útról van szó?Annyi az ismeretlen tényező,hogy nem lehet csak úgy igennel,vagy nemmel válaszolni.
2016. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

U, akkor viszont felreertettem, ne haragudjatok.

Kerdezo, pontositanal kicsit kerlek, hogy hany gyerek van, mennyi idos(ek) es hany felnottel tervezitek?

2016. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 3 és 1 éves gyerekkel már voltam átszállással, hosszabb repülőúton. Vittünk nekik elfoglaltságot, és a gépen is adtak. Mind a ketten elég nyugodt, ölben sokáig ellevő, könyvet szívesen nézegető gyerek, és két felnőtt voltunk rájuk. Egyedül két 3 éves gyerekkel is vállalható, főleg ha nem hosszú útról van szó. Mindkettőnek kell vinni egy saját "kézipoggyászt", tele játékkal.
2016. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi rettegve vágtunk neki 3 órás útnak a 2 éves fiúnkkal, pedig olyan volt mint a kisangyal, és majd' elaélt a boldogságtól, hogy közel megetett, felszállhatott a repcsire, stb... imádta :)


Ismerösök most jöttek haza ketten, 5 gyerekkel (2 és 6 év közöttiek), a világ másik feléből, 26 órán át utaztak 2 átszállással...

Na azt nem merném 😂

2016. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!