Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mi a foglalkozásotok?...

Anyukák mi a foglalkozásotok? Mit tanultatok? Mennyire egyeztethető össze gyerkőccel? Igényel folyamatos továbbképzést?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2016. márc. 28. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ügyvéd vagyok. Összeegyeztethető, mert én alakítom a munkaidőmet. 8-ra viszem a fiam oviba, 4 előtt megyek érte.
2016. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is jogot tanulok. Megkérdezhetem mennyire volt nehéz elhelyezkedned? Igaz az, hogy az első években minimálbérnél többre nem lehet számítani? Köszi
2016. márc. 28. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt nem tudom szerencsére, mert családi irodában dolgozom. Egyébként valószínűleg igaz, én is így hallottam.
2016. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Könyvelő vagyok, 8-4 ig dolgozom, határidőknél hozok haza munkát, amit itthon este megcsinálok. De ez szerencsére nem mindennapos. Így nem vészes.
2016. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Gyógypedagógus vagyok. Ezt is tanultam, 3 kapcsolódó diplomám van és egy néhány továbbképzésem. Viszonylag jól összeegyeztethető a családdal, de korábban jobb volt.

Igen, igényel képzést, de szívesen csinálom, olyan 2 éves időközönként átlag szervezetten. De gyakorlatilag folyamatosan képezzük magunkat belső rendszerben.

2016. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Milyen idióta pontozta le az összes választ?
2016. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Kutató vagyok. Összeegyeztethető a gyerekkel, itthonról is lehet dolgozni. Közgazdász phd-m van. Férjem is ilyesmivel foglalkozik, így sokat elvagyunk együtt hárman.:)


Folyamatosan karban kell tartani az agyunkat, közélet, tudomány, konfik, szóval igényel "továbbképzést".

2016. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Szociális munkás vagyok, ezt már a nagyobbik gyerekem mellett tanultam, előtte vendéglátóztam egy rövid ideig, onnan mentem gyed-re, és utána döntöttem úgy, hogy végre azt tanulom, amiről úgy le akartak beszélni.

Gyerekkel össze lehet egyeztetni, de nálam azért ebben jócskán kiveszi a részét a férjem is, mert volt olyan munkahelyem, ahol három műszakban kellett dolgozni (anyaotthon), meg olyan is volt, hogy időnként este/éjjel kellett dolgozni, akár több napig is folyamatosan (bulisegély, koncerteken, fesztiválokon dolgoztam ilyenkor). De ahonnan most a kisebbikkel eljöttem gyed-re, az már olyan volt, ami munkaidő szempontjából klasszikus munkaidő (na jó, néha volt plusz is), 8-tól 4-ig, mert iskolában dolgoztam.

Vannak továbbképzések, én szeretem ezeket, hiszen ahhoz kellenek, hogy hatékonyabban tudjam a munkámat végezni. Nálunk nem okozott gondot, hogy ezekre időnként el kellett utazni, mondjuk két napra, mert a férjem tökéletesen ellátta az itthoni dolgokat.


Egy szóval, imádom a munkám, DE határozatlan ideig mégis mással fogok foglalkozni. Most ugye itthon vagyok a picivel, de szeretnénk harmadik gyerkőcöt is. Három gyerek mellett pedig jó lenne, ha itthonról tudnék dolgozni. Hát ez az én szakmámban pont nem megy, leszámítva azt a rengeteg hülye adminisztrációt, de a lényeget pont nem tudom házon belül csinálni.

Úgyhogy ha lejár a csed-em, akkor saját vállalkozásba kezdek.

2016. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Pénzügyi területen dolgozom,évente van "fejtágítás".Mivel saját cég,össze tudom egyeztetni a munkaidőmet a gyerek igényeivel(bár nem egyszerű,3 gyerek van,közülük 2 kicsi)
2016. márc. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Grafikus vagyok, az idő nagy részében otthonról dolgozom, illetve fogok, ha majd visszamegyek. Folyamatos önképzést igényel, a cégnél, ahol dolgozom, mindent én csinálok szinte, sokszor kell új dolgokat tanulnom. Szeretem nagyon a munkám, és gyerekkel nagyon jól összeegyeztethető.
2016. márc. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!