Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan kérdeztétek meg a...

Ti hogyan kérdeztétek meg a nőgyógyászt hogy elvállalná- e szüléseteket. , és hogy mennyibe kerül nála?

Figyelt kérdés
Sztk- ba, hogy működik ez mostanság? 11 éve szültem és nem nagyon tudom., de maszekhoz nem szeretnék járni..az elég húzós lehet...
2016. jún. 27. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én először megkérdeztem, vállalná e(ekkor már 30. héten túl voltam).

Miután elvállalta a szülést, onnantól magánba jártam hozzá.

Ott mikor szóba jött a szülés, megkérdeztem kedvesen, mennyi lesz ennek az anyagi vonzata, mert természetesen nem kérném ingyen a segítségét ☺

Szerintem ezért is irányítanak át magánba ha elvállalnak.

Sztkban mindig van ott valaki, asszisztens, kollégák...nem lehet nyugiban rákérdezni az anyagiakra.

2016. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Doktor ur/no, elvallalna a szulesemet? Igen válasz eseten: Körülbelül milyen összegre szamitsak?
2016. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem, hogy elvállalná-e a szülést, és milyen feltételekkel. Elmondta szemrebbenés nélkül :-)
2016. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A doki, akihez jartam az sztkba, mar nem vallal szuleseket. Ezt csak azert mondom el, mert eloszor fontos tisztazni, vallal-e szulest es egyaltalan hol. Lehet, hogy az a korhaz neked nem felel meg (pl alapitvanyi szoba, foldrajzi hely, elvek)
2016. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 éves korom óta jártam az orvosomhoz,terhesen is.36 hetesen voltam nála,akkor kicsit félszegen megkérdeztem,hogy és a szülés hogy zajlik? Mondta,hogy menjek a sürgősségi nőgyógyászatra,forró-drót működik,ott ha elmondom ki az orvosom,akkor őt értesítik,és jön.Neki egyértelmű volt,hogy nála szülök,senkinek nem kellett kérdezni,mondani.Pénzről nem esett szó.Adtam,és nem is keveset,mert 80 ezret adtam,de nekem ne legyen elvárás,meg ne kösse ki senki,hogy mennyiért "hálálkodjak" pedig nem egy kezdő nevenincs orvosom volt,hanem az egyik legjobb a városban.
2016. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért, erre nem lehet rákérdezni, ha más is ott van? Én azt hittem, hogy ez egy egészségügyi szolgáltatás, aminek megvan az ára, és ez nem titok. Mondjuk nem tudom, én egyik gyerekemet sem fogadott orvosnál szültem, de mindvégig abban a hitben voltam, hogy ezt ott, a rendelésen meg lehet kérdezni, mindenféle hebegés nélkül.
2016. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen., elég ciki ott megkérdezni az asszisztens előtt.,

és az is kellemetlen ha a magánrendelésen esetleg túl nagy összeget mond..

(nem biztos, hogy nem mond semmit és rám bízza az összeget)

mert hát ezek a 80- 100 ezrek..

mondjuk a felét gondolnám.

Én mind két lányomat az ügyeleten szültem.,

ott nem volt semmi gond.

Lehet most is az marad.

Köszi

Minden esetre egyenlőre járok hozzá aztán majd elválik :-)

2016. jún. 28. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészségügyi szolgáltatás igen,de a hálapénz az hálapénz,annak elvileg nem kellene,hogy legyen fix összege.
2016. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!