Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szigetszentmiklóson és/vagy...

Szigetszentmiklóson és/vagy környékén tudnátok ajánlani jó nőgyógyászt, olyat akinél nyugodtan szülnél/szültél?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én a gyártelepi sztk-ba járok Weidner Andráshoz. Normális kedves. Bár én nem hiszem, hogy fel fogok kérni bárkit is. Barátnőm Szinte Andráshoz járt, két gyereket szült nála. Neki is van sztk-s rendelése, plusz az Árpád utcában van magánrendelője, nagyon meg volt vele elégdve. Volt hogy szabin volt, de akkor is bement hozzá a kórházba, többsz

r felhívta, szóval csupa jót mondott róla :-)

2015. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Weidner Andrást ajánlom én is nyugodt szívvel. 2. babámat nála szültem, és hozzá jártam magánrendelésre.

A Dél-Pestiben szülész amúgy, ami nem körzetes kórháza Szigetszentmiklósnak.

2015. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú nagyon szépen köszönöm, akkor szerintem elmegyek Weidner Andráshoz. Szép estét nektek! :-)
2015. febr. 12. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat Weidner Andrásra :)
2015. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a Sote 1- hez tartozik Szigetszentmiklós. Ha magánrendelést keresel, és nem sztkba szeretnél járni, akkor én ajánlom a miniklinikán Dr Kecskeméti Andrást. Hétfőnként rendel ott délutánonként. A gyártelephez közel ván, csak a szigethalmi oldalon. Én nála szültem az első babám, most várjuk a másodikat. Fiatal, lelkiismeretes orvos, csak jót tudok róla mondani. A Sote1- en dolgozik egyébként, csak most már rendel magánban is a miniklinikán.
2015. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!