Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik gyerek jogosult arra,...

Melyik gyerek jogosult arra, hogy anyatejet írjon fel receptre a háziorvos?

Figyelt kérdés
Elapadt a tejem, 7 hetes a kislányom és vesemedence gyulladást kapott. Szeretnék neki anyatejet adni, mert még nagyon pici és védtelen. Szerintetek járna nekünk receptre?
2010. ápr. 14. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2010. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,a link nagyon jó,igaz nem olvastam végig.Én szóltam a gyerekorvosnak,mert nem volt elég tejcim,megkérdeztem lehet-e esetleg felírni.Szó nélkül felírta nekem,így azt kaptuk a babám öt hónapos koráig.Na most azt tudnod kell,hogy sajnos csak arra volt jó,hogy valamennyi anyatejhez jussunk,mert kevés volt, két naponta kaptunk egy üveggel,ha szerencsénk volt,akkor kettővel és kb. három-öt decis volt az üveg,tehát nem fedezi a baba igényét,csak annak pici töredékét.Arról nem beszélve,hogy sokszor túrós volt és nem fogadta el a gyerek.De azért még mindig jobb,mint a semmi.Nekem óriási szerencsém volt,mert a gyerekorvos és a védőnő is jóérzésű emberek,felhívtak a pici párhetes korában és szereztek nekem tejtestvért (kettő is volt az öt hónap során).A babám öt hónapos koráig kizárólag anyatejes volt és úgy,hogy nekem is volt tejem,de kb. csak az igény felére volt elég.
2010. ápr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!