Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyerek háziorvos házhoz...

Ha a gyerek háziorvos házhoz jön, Ti adtok neki valami pénzt? Vagy nem kell?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg a kislányom,egész éjjel nem aludtunk,annyira köhögött és folyt az orra.Felhívtam az ügyeletet,gondoltam bevisszük,hogy valamit írjanak fel neki a köhögésre,mert annyira sajnáltam,megszakítás nélkül köhögött.De kioktattak,hogy ilyen esetben,nem is jönnek ki,és be sem kell vinni a gyereket.

Végül reggel felhívtam a doktornéninket,aki felajánlotta,hogy kijön.Adjak neki valami pénzt??vagy ilyenkor nem kell?


2011. márc. 15. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed a végén illendően, hogy mennyivel tartozol. Ha jószándékú akkor úgyis mondja majd, hogy semmivel.
2011. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Illik adni, üzemanyagpénz, stb. miatt, ha házhoz jön. Mert neki sem ingyen van!
2011. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illene, ugyanis nem rendelési idő van. Ha az ügyeletes menne ki, akkor nem kellene adni, de a házi gyerekorvos a szabadnapján megy hozzátok a beteg kislányt megvizsgálni.
2011. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,akkor készítek neki pénzt egy borítékban.
2011. márc. 15. 13:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyeletet meg jelentheted a betegjogi képviselőnél, vagy valami felettes szervnél,mert olyan nincs hogy nem jönnek ki ,és nektek sem kell bevinni!

Mi már jártunk így, a 41 fokos láznál sem jöttek ki...

2011. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kérdezték az ügyeleten,hogy mi a baja a gyereknek.Mondtam,hogy rettenetesen köhög,szinte egybefüggően,alig volt szünet 2 köhögés között,meg iszonyatosan folyik az orra,de nem lázas.Erre azt mondta,hogy ezért nem kell az ügyeletre menni.

Szerencsére elértem a doktornőnket telefonon,ő is azt mondta,hogy nyugodtan bevihettem volna az ügyeletre,el kéne lássák.De végül szerencsére felajánlotta,hogy kijön Ő.

2011. márc. 15. 13:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök rendes dokitok van, én biztos adnék neki.
2011. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is így köhögött a 3 éves kisfiunk, bevittük az ügyeletre, elküldtek minket röntgenre és kezdődő (ujjbegynyi) tüdőgyulladás.....

én nem hagytam volna annyiban. Mi az hogy ennyivel nem kell bevinni???????Jézusom....

Holnap csináltatnék egy röntgent vagy még ma. Nekünk szerencsénk volt, mert este 8 kor mentünk az ügyeletre, nem volt seiki. a röntgennél sem csak 1 ember, gyorsan megcsinálták, kielemezték, vissza az ügyeletre, mondták hogy jókor mentünk még az elején van, írt ki injekciót és 5 napig jártunk a dokinkhoz.


nekünk a háziorvosunk 5.000 ft.-ot kér egy alkalommal ha házhoz jön.... kicsit sok.

én adnék 2000-vagy3000 ft.-ot.

Jobbulást!

2011. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. márc. 15. 14:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hogy van a picur? Doki mit mondott?


Adnék pénzt én is,ha már szabadideében kijön,ünnepnap.Nagyn rendes házidokid van.

2011. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!