Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bende fiú név? Többi lent.

Bende fiú név? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy Bercel nevű kisfiúnk, most újra fiúnk lesz. A Bende név nagyon tetszik, de aggódom, hogy talán túl egybehangzó, Berci, Bendi becenevekkel. Vagy nem?
2016. júl. 4. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon hasonlóak, nagyon "egy kaptafa". Keresnék valami mást, ami tetszik. Mondjuk nekem a Bende amúgy sem jön be egyáltalán, de ez más kérdés. Ha nagyon B-betűst akartok, akkor is lehet hasonló stílusú, de nem ennyire egyforma neveket találni szerintem.
2016. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is túlzottan hasonlóak (ráadásul a Bendéről rögtön a "bendő" szó jut eszembe, és ez a kézenfekvő asszociáció, ha a fiatok kicsit pufibb lesz, megkeserítheti a gyerekkorát).

Akkor már egy Bercel - Vencel páros is jobb, azok is összecsengők, mégis különböznek. :) Vagy add a Bendét Bendegúzként.

2016. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon tetszik a Bende és szerintem egyáltalán nem üti a Bercelt. 2 egyedi, szép név :-)
2016. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is tetszik a Bende. Majd még visszanézek ide a válaszokra, mert nekünk is van egy Bercelünk, és hamarosan lesz egy öccse :)
2016. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%
Nem is tudom... én biztos nem nevezném Bendének a gyerekem. Ha már "B" betüset akarsz, legyen Botond, Balázs vagy Benedek. Nekem ezek sokkal jobban tetszenek, de kinek hogy :)
2016. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és várok még válaszokat. Kedves utolsó, nem mindenáron b betűs nevet szeretnék, de nagyon megfogott ez a név. Neked ez nem tetszik, nekem meg a Botond,ez van, nem vagyunk egyformák. :-)
2016. júl. 4. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Egyik sem tetszik nekem, de ez lényegtelen. Viszont teljesen ugyanúgy hangzanak és ez megnehezitheti a családi életet. A fiúknak dupla annyiszor kell odafigyelniük, ha hozzájuk szóltok, mintha adnátok egy más hangzású nevet, szerintem ez nem szerencsés.
2016. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen idióta szülőnek kár gyereket vállalni.
2023. szept. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!