Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akiknem szülés után...

Anyukák akiknem szülés után maradt fent felesleg?

Figyelt kérdés
Ha lementek a vízpartra fel mertek venni bikinit? 2 gyerekem van a legkisebb most volt egy éves a nagy 3. Lement rólam 15 kg van még rajtam felesleg a csípőmön is és a hasamon.is plusz kicsit lóg is. Félek, hogy nagyon megbámulnak emiatt esetleg megszólnak. Férjem azt mondja így vagyok tökéletes.
2016. júl. 7. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt végy fel, amiben jól érzed magad, ez a legfontosabb!


3 hónapja szültem, a bőr megnyúlt a hasamon, egyébként nagyon vékony vagyok, így a nevetséges szó nem elég jó leírása annak, ahogy kinézek.:/


Megyünk tengerpartra, és én a szokásos úszódresszemet veszem fel. Amúgy se hordok bikinit, de ha hordanék, felvenném simán.


Nem fognak megbámulni téged ezért. Vagy ha igen, bámuld vissza őket!:) Mindenkiben van hiba! A férfiak pocakosak vagy soványak, a nőknek kicsi a melle vagy nagy, a nénik ráncosak, a bácsik szintén. Mindenkire be lehetne szólni valamiért!

2016. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mennék strandra (a 10 hónapos még nem igényli és nincs nagy), akkor magasról tojnám le, ahogy tojtam korábban is. Terhesség előtt vékony voltam, de koránt sem tökéletes.
2016. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jártál már strandon?

Mindenféle ember van. Sőt, a legtöbb ember rendelkezik ilyen-olyan "hibával".

Senki sem próbababa.

2016. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hidd el, a strandon nem a lógó hasú anyukákat bámulják meg, hanem a nagymellű, feszesbőrű 20 éveseket :D


én mondjuk most nagyon terhes vagyok, de mivel sportoló család vagyunk így nem hiszem, hogy megint gond lesz, ettől függetlenül bugyiban már nem szívesen mutatkozom strandon sem, jobban preferálom a pici fürdőnacit ami eltakarja a striás csípőm egy részét és fenekemet :)

nem azért, mert másokat zavarna a látványom, hanem mert engem zavar sajnos

2016. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is féltem lemenni, de rá kellett pozitívan csalódtam, mert mindenki más is anyuka testű volt.
2016. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves voltam, amikor a nagyobbik fiam született, és hát sajnos a hasamon eléggé nyomot hagyott a terhesség. Most vagyok 30 éves, most született a kisebbik. És pont azon gondolkodtam, hogy a húszas éveimet egy az egyben úgy töltöttem, hogy végig egyrészes fürdőruhában voltam, amit egyébként világ életemben utáltam. És hogy milyen hülye voltam, hogy nem mertem kétrészest felvenni. Idén úgy döntöttem, hogy kétrészest veszek, bánom is én, hogy másoknak tetszik-e, vagy sem. Akinek a strandon nincs jobb dolga, mint engem bámulni, annak elég sz*r élete lehet :D Tényleg csak azt sajnálom, hogy tíz évet eltöltöttem egyrészes fürdőruhában feszengve.
2016. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Negy terhesseg es harminc felett en sem epp ugy nezek ki, mint 20 evesen. Foleg hogy masfel eve egy mutet miatt abbahagytam az edzest, azota csak "sportolgatok" idonkent. Ennyire tonustalan meg sohasem voltam szerintem. Vekony vagyok, az alakom jo, ruhaban meg jol is nezek ki.

De bikiniben???

Inkabb hagyjuk. Nekem max a mellem nez ki jol jelenleg bikiniben, a csipo alatti resz eleg csunyacska iden.


Ennek ellenere siman felveszem a bikinit, mert az egybereszeat nem szeretem, napozni is szeretek. Abszolut nem erdekel, hogy ki kit gondol, foleg hogy senki nem fog gondolni semmit.

Ahogy korabban is irtak, inkabb a feszes boru fiatalokat nezegetik szivesen, nem epp rajtam fognak csamcsogni. Nem is banom, igy legalabb nem kell feszengeni. :)

Mondjuk persze en is korbe nezek a standon, ha idom engedi es altalaban megallapitom, hogy a feszes boru csinos lanyos sokszor epp csak pubertalnak, szinte meg kislanyok. A fiatalabb huszasok kozott meg vannak olyanok, aki jo "borben" vannak, a velem egykoruaknak meg teljesen altalanos az az allapot, amiben en is vagyok.

Akkor meg miert szegyeljem magam?


Azt vedd fel, amiben jol erzed magad. Onbizalom novelokent javaslom, hogy nezz korbe egy kicsit.

2016. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a férjed azt mondja, hogy tökéletes vagy, akkor az vagy. A gyerekeidnek is tökéletes vagy. Mindenki más véleménye ne érdekeljen. A strandra azért jár az ember, h kikapcsolódjon, nem azért, h mások testét fikázgassa.
2016. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!