Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után hány kg leszek...

Szülés után hány kg leszek könnyebb? 33 hetes terhes vagyok 185 cm magas 85 ről kezdtem és 93 kg tartok agodom h sok felesleg marad rajtam szerintetek mire számíthatok? Eddig inkább cicire meg hasra híztam

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

gyerek súlya+magzatvíz+lepény+plusz vér benned+ plusz víz benned


ennyivel leszel kevesebb ált 8-12kg szokott lenni

2013. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a 8 kg szerintem tökéletes, eddig nem híztál sokat!!!! Ha így folytatod, a kórházból a kezdő súlyoddal fogsz kijönni! Ne aggódj! :)
2013. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. hasonló súlyokkal voltam én is, szülés után 10 nappal a -10 kg volt a szülési súlyhoz képest.
2013. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 180 cm vagyok, a terhességet 62 kg-val kezdtem, 72 kg voltam, amikor szülni mentem, amikor a kórházból hazajöttem, és megmértem a súlyomat, ismét 62 kg voltam. Nagyon boldog babavárást Neked!
2013. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Disi ***** válasza:
Én 57 kg-mal kezdtem, 70 kg voltam mikor bementem szülni. 62 kg-mal jöttem haza, azóta is annyi vagyok. Eljárok május óta hetente 2-szer zumbázni, a súlyom maradt, de centiben sokat fogytam. Valahogy a mérleg nem akar megmozdulni.
2013. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A terhesség végéhez közeledve testsúlyodat a következő alkotóelemek fogják meghatározni:


magzat: kb. 3,5 kg


- zsírok, fehérjék és más elraktározott tápanyagok: 3,3 kg


- vérplazma mennyiségének növekedése: 1,5 kg


- egyéb testfolyadék: 1,9 kg


- méh: 0,9 kg


- magzatvíz: 0,9 kg


- mellek megnagyobbodása: 0,9 kg


- méhlepény: 1 kg


Összesen körülbelül 14 kg, melynek egy része csupán a szülés pillanatáig vagy röviddel az utánig gyarapítja testtömegedet.


27 hkm

2013. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3200gos gyereket szültem és 2kg val voltam kevesebb mint mikor bementem szülni.
2013. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
176 centi vagyok, nem kis mellekkel. én kezdtem 65 kilóval. kerek 100 voltam, mikor szülni mentem. mikor kijöttünk 80 voltam. mondjuk én be voltam vizesedve elég komolyan. aztán tornáztam, nem zabáltam (nem úgy mint terhesség alatt) :) és egyszercsak 62-t mutatott a mérleg. ne aggódj, ez egy állapot, utána rendbe tudod magad hozni. most a kettőtök egészsége a fontos.
2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!