Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a 25. hétig felszedett 10...

Aki a 25. hétig felszedett 10 kilót, az mennyit hízott még a szülésig? Le is ment a felesleg szülés után annak is, aki nem tudott szoptatni mert elapadt hamar a teje?

Figyelt kérdés
Én a fenekemre,combomra,hátamra és a csípőmre szedtem fel eddig 10 kilót,és mindenki mondja,hogy szülés után megy le belőle,szoptatás alatt pedig a többi.De ha esetleg nem fogok tudni szoptatni mert elapad a tejem,akkor is le fog menni??Vagy egyáltalán le fog menni??Ettől nagyon félek,hogy mi lesz ha nem megy le,meg mi lesz,ha még nagyon sok fel fog jönni,már így is rengeteg ez a 10 kiló,és NEM ZABÁLOK még mielőtt ezzel jönne valaki,hogy biztos zabálok!!!
2013. jan. 24. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne stresszelj, mindenki más. Én még csak 15 hetes vagyok, de én is már sokat híztam, mivel a terhességem előtt nehéz fizikai munka hatására hát elég sovány voltam, szálkás izmos... :S Ami nem a normál súlyom volt, és pár hetes terhesen szabadságot kaptam (micsoda mázli), hányingerem sem volt csak nagy étvágyam. Hozzáteszem, én sem zabáltam, csak nyugalom volt otthon, tudtam enni gyümölcsöket, és normálisan 5-ször egy nap, nem úgy mint amikor dolgozok... Én is ugyanezekre a helyekre híztam, de nem parázok, szerintem le fog menni. Ha meg nem menne le, akkor teszek róla, hogy lemenjen. Nálunk a családban volt egy kismama, aki azon parázott, hogy nehogy elhízzon, alig evett, dél volt és ő két vajas zsemlét evett meg. A babája 2,5 kilósan született, nagyon pici volt sokáig. Hát, hallod, inkább legyen egészséges a babám!
2013. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én ha akarnék sem ehetnék jókat,mert a védőnőm diétára fogott,mert ha tovább ,,merek,, hízni befektet a kórházba,és köszönöm szépen,de én nem megyek sehova!!!

Úgyhogy most diétázom terhesen :/ Nem ehetem azokat az ételeket,amikért csorog a nyálam :/ De viszont én túlsúllyal kezdtem,mert 78,5 kiló voltam amikor teherbe esetem,és most 88,5 kiló vagyok.Vagy legalább is voltam a 23. hét végén,nem tudom azóta híztam-e már.Majd 27 hetesen megyek legközelebb védőnőhöz,amitől nagyon félek,mert ugye megint mérlegelés lesz,és félek,hogy nehogy írja a beutalót a kórházba!! :(

2013. jan. 24. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért elég sok ottmarad majd a kórházban (magzatvíz, méhlepény, plussz vérmennyiség, később a vizesedés is elmúlik, meg a baba súlya sem lesz). Ha meg nem tudsz majd szoptatni, akkor tornázol a 6 hét letellte után. Nem kell túlparázni. De amúgy a szoptatás sem garancia, van aki hízik alatta.
2013. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!