Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak! Hány évesen éreztétek...

Férfiak! Hány évesen éreztétek azt hogy most már jó lenne egy gyerek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
21 évesen lettem apa, majd 25. Terveztük a feleségemmel már nagyon vágytunk rá/rájuk. Még szeretnék egyet.
2016. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
És te hány évesen érzed úgy, hogy a hogy elé nem kell vessző?
2016. júl. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Párom 31,most jön az első közös. Ő nagyon régóta szeretett volna már,csak nem volt megfelelő társa hozzá. Ő igazi apa és pár/férj típus. Imádja a lányomat is,aki 3,5 éves.
2016. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akinek pont egy vessző szúrja a szemét az inkább meg se szólaljon.


Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 8. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Férjem 27 volt mikor mondta, jó lenne ha lenne gyermekünk, én "csak" 23 de én is szerettem volna, egy év után sikerült!
2016. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lencsefőzelék ***** válasza:
50%

* Akinek pont egy vessző szúrja a szemét, az inkább meg se szólaljon.

* A férjem 27 volt, mikor mondta, jó lenne, ha lenne gyermekünk, én "csak" 23, de én is szerettem volna. Egy év után sikerült!

2016. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy oda kell veszzo, direkt nem irtam, telefonrol vagyok, nem a helyesirassal vagyok elfoglalva :)))
2016. júl. 10. 13:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Vesszo
2016. júl. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!