Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Együtt, vagy külön érdemes...

Együtt, vagy külön érdemes meghirdetnem az elektromos és a kézi mellszívómat?

Figyelt kérdés

sziasztok! leálltam a fejéssel, el szeretném adni az egyébként marha drágán megvett két mellszívómat. a kézi mellszívó nem volt elég, ezért vettem elektromosat is, de a kettő egy márka és kompatibilisek az alkatrészek. így nem kellett rögtön sterilizálással kapkodni, volt két váltás cucc. szerintetek érdemes meghirdetnem együtt, hátha valakinek szintén így jól jönne, vagy külön nagyobb esélyem van az eladásra?

köszi ha válaszoltok!


2010. ápr. 15. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel egyben, és ird még hozzá, hogy esetleg külön is odaadod. Igy mindkét tábor látja. Az is aki elektromosat, és az is aki kézit keres.
2010. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! lehet ilyet vaterán, teszveszen? még sosem hirdettem licitálós oldalon...
2010. ápr. 15. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Én is ezeket szoktam böngészni.
2010. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!