Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ingyenes várandós...

Milyen ingyenes várandós csomagok vannak most?

Figyelt kérdés
Mik vannak benne? Védőnőtől nem kaptam kupont.

2016. júl. 12. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam kupont a védőnőtől, de csak reklám anyag volt benne, meg rejtvényújság.

A dm-ben a bababónusz, de már ahhoz sem kaptam kuponokat mint régen csak egy babanapló füzetke, meg tejes zacsi volt benne.

Másról nem tudok.

2016. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég váltottam ki az Alma patikában a PromoBox várandós csomagot. Volt benne egy Aventes anyatej gyűjtő pohár, gabi popsikrém, sudocrem, újságok, szórólapok, rossmanó kártya..asszem ennyi.

Neten kell regisztrálni vagy letölteni az Édes kisbabám alkalmazást mobilra és ott kapsz egy kódot amit be kell diktálni a gyógyszertárban.

2016. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van még a Felicitas várandós bőrönd sudocrem minta van benne, anyatej gyűjtő zacskó, mecsek teák, bimbóvédő krém minta, rejtvény, újság, szórólap...

Amit még nem szereztem be az a welcome baby csomag állítólag abban is vannak jó dolgok..

2016. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. júl. 12. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
DM, Rosmann. Már nem emlékszem.
2016. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!