Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legidiótább tanács,...

Mi volt a legidiótább tanács, amit kaptál terhességgel, babával, gyerekneveléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hál Isten, nagyrészt elkerültek, de a "pihend ki magad előre, mert utána úgysem tudud" szöveg megvolt.
2016. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
hogy neveljem az életre...mindezt a következő kontextusban: a baba 2 hónapos, hasfájós, emiatt elég keveset vittem ki a kertünkbe napoztatni inkább sétáltunk az utcán mert addig is aludt a Mózesbe legalább....na erre megkaptam pár héttel rá a szomszédtól hogy én soha nem mutogatom a kertben a gyereket...erre mondtam hogy azért nem mert nem érzi jól magát kint, hasfájós...erre közölte hogy az életre kell nevelnem őt...2 hónapost :) köszi :)
2016. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Tanács nem volt, de anyósom aggódott, hogy nem sír eleget a kisebbik gyerekem (mivan???). Ellenben jól evett, majd teli hassal beájult, aludt, ez volt a szokása újszülöttként (megjegyzem, a nagy sem volt nagyon sírós, csak hasfájós korában). Ezt valamiért nem találta normálisnak és addig piszkálgatta, amíg nem ébresztette fel, hogy sírjon. Azóta sem sikerült megértenem.
2016. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Sokan raakartak beszelni a kenguru -ra, vagy mifene az.. utana olvastam es akkor jottem ra h tudom miaz es hallottam, h artalmas nagyon!

Megrendeltem 2-3féle hordozo kendot, nem. Voltam otthon felhivtak, megkertem h adjak mar le a szomszednonek..

Na az kikerdezett megis mi ez.. mondanom sem kell faluban lakunk.. vajon meddig tartott mire mar a boltban is ezzel jottek h az leszakad. Kicsuszik a kotes stb.VAAA!!!!

2016. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
- "Miért nem szabad ültetni a gyereket??? Hát ha nem mutatod meg neki, sose tanulja meg, hogy kell!! Mindjárt 6 hónapos már régen el kellett volna kezdeni!!"
2016. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Ne szoptassam annyit a babát ( 1 hónapos volt) mer túlsúlyos lesz 😃
2016. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"Éjszaka már egyáltalán nem kellene szoptatni, elég, ha teát adsz neki." (2 hónapos volt a lányom, a "tanácsadó" pedig egy szomszéd...)
2016. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan nyugodtan lehet kóstoltani vele a pörköltöt. Apjának is adtam (anyós mondta, apuka pedig eléggé gyomorbeteg)
2016. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság kezd sok lenni a "bezzeg az én időmben" szöveg. Nem eszi azt a 9,5 hónapos amit mi és nem vezetem, majd megy, ha tud magától (az se mostanság lesz még). Se anyósomnak de anyámnak nem tetszik ez a két dolog, mert "mi így is felnőttünk". Ez ha úgy vesszük tanács a részükről, hogy segítsek neki sétálni mert így tanulja meg (szó szerint ezt mondta) meg adjak neki borsos, pirospaprikás ételeket, mert mi töltött káposztát meg pörköltök javában ettünk már és imádtuk. Nehéz kibírni nevetés nélkül de simán elengedem a fülem mellett és kész. Régen más volt, így elég sok furcsa tanácsot kaptam már, értem én meg minden, de néha sok.
2016. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy a cumit MINDIG le kell nyalni, mielőtt a baba szájába adom. Brrrr... :D
2016. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!