Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legfurcsább/legostob...

Mi volt a legfurcsább/legostobább tanács, amit gyerekneveléssel kapcsolatban kaptál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 15:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
60%

Hazajöttünk az újszülött babával, csuklott, erre anyósom: adjak pár csepp citromlevet neki. Persze, én voltam a hülye szerinte, hogy nem fogadtam meg.

Más nem volt, mert elég egyértelműen elmondtam, hogy ha tanács kell kérek.

2011. okt. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
73%
Pár hónapos babámhoz ne menjek be este, ha sír, mert majd pár nap múlva megtanulja, hogy este aludni kell. Mivel a főnököm mondta, még a sunyiba se tudtam elküldeni, de legalább megtudtam, hogy ilyen kegyetlen.
2011. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
2011. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
Amikor bejelentettem az örömhírt: "Minek neked még egy gyerek?"
2011. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
79%
A fiam olyan 4-5 hónapos lehetett, alvásidő lett volna. Vendégségbe voltunk (sógornőméknél), nyűgös volt. Aztán kivonultam vele egy másik helységbe, hogy kicsit megnyugtassam, erre jött a sógornőm anyja, hogy adjak a síró gyereknek mézet, attól megnyugszik. És már hozta is az evőkanál mézet, dugta volna a gyerek szájába. Én meg közöltem vele, hogy ilyet meg ne próbáljon még egyszer. Felöltöztettem a gyereket, és eljöttünk.
2011. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
41%

citromlé-dolog igaz!és szabad!

:)

2011. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
46%

utolsó vagyok:

persze egy kis csuklás miatt nem kell:)orvos vagyok

2011. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
87%
6hónapos a babámon csodálkozott egy nő,hogy szopik még..!nem is értettem miért
2011. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
94%

5 hónapos lehetett, mikortól többször ébredt újra. Az egyik nagynéni: adjak a gyereknek pálinkás kenyeret! Kínomban mondtam, hogy nem eszik még kenyeret. Mire a nagynéni döbbenten: Nem eszik még kenyeret?!

(A férjem azóta is azon szórakozik, hogy nyugodtan ajánlgatta a pálinkát, de megdöbbent a kenyéren.)

2011. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%

Az tényleg nagyon gyakori "jótanács", hogy éjjel nem szabad bemenni a síró gyerekhez, mert az csak hiszti, és tanulja meg, hogy éjjel aludni akar. Ezt nagyon sok gyermektelen ember hangoztatja. Régen ezt így is csinálták, de most már a szakemberek (is) tudják, hogy ez árt a gyereknek.

A másik, amivel itt is állandóan jönnek az anyukák, hogyha a gyereket 6 hónaposan nem szoktatod rá a kajára, akkor soha nem tanul meg enni, vitaminhiányos lesz, válogatós stb. Tehát ha nem fogadja el a főzeléket, hanem szopni akar, akkor inkább éheztesd, de semmiképp se szoptasd meg. Nézz utána, itt sokan ajánlgatják ezt.

2011. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!