Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Havonként jelentkező ciklusaim vannak, nem maradt ki még soha a menzeszem. Most viszont késik 4 napja (eddig a maximum 5 nap volt), néha érzek görcsöket, de elmúlik, és nem jön meg. Nagyon félek a hormonzavartól, a nőgyógyászati betegségektől, mindentől. Tesztet csináltam a 28. napon, negatív lett. Két alkalommal voltunk együtt védekezés nélkül ebben a ciklusban.

Mit tennétek a helyemben? Meddig várjak? Rettegek, hogy valami betegség miatt van ez.


2016. júl. 13. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor most 31. napon vagy? Inkább csinálnék még egy tesztet, semmint idegeskedjek. Nekem is szokott lenni olyan érzésem, hogy nehezen tud megjönni, én még sose aggódtam emiatt. Mondjuk egyszer már 40 napnál tartottam, akkor már azért voltak aggályaim, de azelőtt se meg azóta se volt ilyen. Az emberi test nem gép, előfordulhat ilyesmi.
2016. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak eltérő ciklusok, ez normális. A terhességre nagyobb az esély, mint a hormonzavarra.

Csak várni tudsz és tesztelni. Ha egy hét múlva sem jön meg és a teszt is negatív, akkor menj orvoshoz.

2016. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!