Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon levő anyukák, hogy...

Otthon levő anyukák, hogy néztek ma ki? Viselet, haj, stb?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert sokszor olvasom, hogy mennyire slamposak a gyeses anyukák, csak kíváncsi vagyok, ti mennyire érzitek így. Nyilván általánosítani nem lehet.
2016. júl. 14. 15:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Jelenleg hosszú szürke póló, fekete leggings, befont haj és hajpánt. Smink nincs rajtam. Nem érzem magam slamposnak egyáltalán

[link]

így, csak a színek fordítottak

2016. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak necces napok, amikor örülök, hogy élek - 4 gyerek (három 3éven aluli), itthonról dolgozom mellettük (sokszor éjszaka) viszem a háztartást, intézem a számlákat, a bevásárlást... Megesik, hogy slamposnak érzem magam, főleg ebben a nagy melegben.

Alapvetően jólesik reggel kisminkelni magam, persze semmi extra, alapozó, szempillasprirál...ha elmegyek itthonról, csinosan felöltözöm. Szedem a szemöldököm, rendbekapom a hajam (vasalás, hajhab...minden hónapban festem). A lányom azt mondja, szép vagyok, én ezt sokszor nem így látom. Igyekszem kiegyensúlyozott maradni, és jó barátságban magammal. Szeptembertől már csak az ikrek maradnak itthon, egy fokkal könnyebb lesz.

2016. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Farmer, fekete félhosszú ujjú pulcsi, fehér blézer. Sima, kiegyenesített haj. A baba születése utáni egy-másfél hónapban néztem úgy ki, mint egy ősember. :)
2016. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, azt kifelejtettem, hogy a körmöm szépen megvan csinálva, de skink nincs. Sminket baba előtt sem használtam, csak ha pl bulizni mentünk.
2016. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Egy fekete, rózsaszin szivecskés nyári ruha van rajtam, a hajam kb lapockáig ér, lófarokba fel van kötve.
2016. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Szürke cicanaci, kék hosszabb fazonu póló, hajam kontyban (nem zsíros, este mostam meg, csak mindig cibalja a lányom). BB krémet kentem reggel az arcomra, ezen kívül nincs smink, a szemöldököm van befestve tartós festékkel, mert nagyon világos a hajamhoz. Nem szoktam slampos lenni, én is hülyét kapok ettől az anya vagyok, lehetek igénytelen mentalitástol. 1 éves a lányom, mindig figyeltem magamra mellette is.
2016. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Én nem öltözködök másként, mint mikor még nem volt babám. Feleslegesnek tartom itthonra kicsípni magam, normális poló, rövidnadrág, mindig tiszták, nem foltosak, nem lyukasak. Hajam hajgumival kontyban vagy csak lófarokban. Smink nincs. Szemöldököm szedem, szőrtelenítek rendszeresen. Mikor elmegyek itthonról felöltözök úgy, mint régen, csak annyi különbséggel, hogy a nyári egyberuháimat nem hordom, mert még szoptatok, és azokban nem lenne egyszerű, ha mondjuk a kocsiban kéne. Hajam kiengedem, vagy befonom. Sminket az utcára se teszek, mert amikor hozzábújok a fiamhoz, vagy ő hozzáér az arcomhoz nem akarom, hogy csupa alapozó legyen. Nem is tudom, aki otthonra is kisminkeli magát, az nem engedi a gyereket az arca közelébe?!
2016. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Egy slampos jelentkezik.

A ruhámmal nincs gond. Nem koszos, nem foltos, nem szakadt, nem viseltes. Egy spagettipántos, virágmintás, A-vonalú nyári ruhában vagyok melltartó nélkül (nem látszik át). Csinos ugyan, de nem mennék így ki.

A hajamat reggel megcsináltam (kifésültem, befontam), de most délutánra úgy nézek ki, mint akit megtéptek. Mert megtéptek. A picur előszeretettel kapaszkodik a hajamba és nincs időm, erőm kétpercenként újracsinálni.

Sminkelni egyébként se szoktam, körmöm ápolt.


De a leginkább azért érzem magam slamposnak, mert hulla fáradt vagyok.

2016. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
28%

Leggings, farmer rövid naci, rózsaszín alapon zöld pöttyös trikó van rajtam. Amióta anyuka vagyok, nekem nagyon gyakori viselet a leggings szoknyával vagy rövidnacival (jó időben leggings nélkül), főleg farmer anyagúak, és ehhez egy színes felső. Úgy érzem így azért mégse a maci naci van rajtam és mégis kényelmes, könnyen variálható öltözet.


A hajam rövid (mindig is az volt), a frizurám reggel megcsináltam. A körmeim színesek, tegnap festettem, illetve szempillaspirál és szájfény van rajtam. (Nekem ez olyan 10 perc, hogy meglegyen, de erre szükségem van, így érzem jól magam).


Lányaim 3,5 évesek, a fiaim két hónaposak.

2016. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
8-as, nem is vagy slampos. Legalábbis nekem az a kinyúlt, foltos ruhát, zsíros hajat, elhanyagolt külsőt jelenti.
2016. júl. 14. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!