Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan közöljek egy 4 éves...

Hogyan közöljek egy 4 éves gyermekkel egy válást?

Figyelt kérdés

A fiam apukája, 3 napja lelépett,azzal a szöveggel,hogy elmegy kakaóért. Azóta nem láttuk de a kisfiam már nagyon hiányolja.

A kapcsolatunk 9 év után zátonyra futott úgy tűnik. Veszekedtünk hetente 1x kis apróságokon az utóbbi 3 hónapban de nem gondoltam hogy ekkora a baj. Azóta hogy elment nem lehet elérni telefonon sem,de közben jár a saját családjához tehát nem érte baj. Összeszedte a ruháit valamikor amikor nem voltunk itthon és letette a kulcsokat. Szeretnék pontot tenni a végére de szó nélkül hagyott itt és így nehéz. Megmenteni már nem szeretném a dolgot. Csak... a 4 éves fiam lelke. Az bánt...


2016. júl. 14. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarnám hogy lássa ez fájo nagyon, valahogy ugy közölném, mintha napirend lenne.hogy lássa anya szerint ez igy van rendjén, vagy sajnos ilyen is lehet az élet.

Szóval kb ugy 3-at alszol, utána találkozol apával, mert apa máshol alszik.vagy ilyesmi az ő nyelvén.

2016. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem ijeszteném meg drámával meg sírással.igy értettem.
2016. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

azta :O tényleg van ilyen? lement kakaóért??? ilyen egy gerinctelen férget, hogy egy 4 évest így átbahm :(

undorító, nem tudod valahogy elérni? neki kéne ezt megmondania, hiszen ő szaladt le a boltba 3 napja...

fujj :( remélem bíróságra elmész és még a gatyáját is lepereled róla! az ilyen nem ember, nagyon sajnálom :(

2016. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De kemééény!Igazi mihaszna bunkó ez az ember!Én a legegyszerűbben,legdrámamentesebben mondanám el.Esetleg egy pszichológustól kérhetnél tanácsot,mit,mikor,hogyan mondj a kicsinek.Drukkolok!Ne hagyd Magad!Ez az ember egy szánalmas lúzer.Saját lakásban vagytok?Remélem ennél jobban már nem tud kibabrálni Veletek.
2016. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát tulajdonképpen 4 hónapja a szüleim lakásában élünk,mert az övét felujítjuk,karácsonyig elkészült volna. Az az ő nevén van,de az én fizumat is vitte a felujítás. Mindegy...

Tehát lényegében szépen elérte,hogy kivonuljunk a házából.

2016. júl. 15. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!