Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyermekes édesanyák! Nem...

3 gyermekes édesanyák! Nem "bántátok" meg hogy bevállaltátok a 3. babát is? Milyenek a napjaitok 3 gyermekkel? Pozítiv és negatív vélemények érdekelnének egyaránt!

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Az enyémek ugyan már felnőttek,és alapvetően nem bántam meg,h 3an vannak,de kiskorukban voltak olyan nehéz időszakok,amikor még azt is bántam,h én megszülettem. :D
2015. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Senki nem fogja bevallani, kérdező, mert azzal a saját Butaságát/felelőtlenségét/inkompetenciáját, stb. ismerné el. A hibáival senki sem szeret szembesülni, pláne nem szembesíteni magát.


Inkább azt mondják, hogy nem, így a legjobb, életem legjobb döntése volt és hasonló nagy szavak.

2015. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

3gyerekünk van, imádom őket, így is terveztük, de vannak nagyon nehéz és fárasztó napok. Ez nem felelőtlenség/inkompetencia - ez tény.

Ettől függetlenül természtesen nem bántam meg egyiket sem.

2015. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
eddig van három gyermekünk és alig várjuk, hogy jöjjön a negyedik :)
2015. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

szerintem egy gyerek megszületését nem lehet megbánni mert annyira imádni valóak!


néha nagyon nehéz, de azért sok-minden függvénye hogy mennyire :)

Nálunk is 3 pici van, nem sok segítség és jól bírjuk !!

2015. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk is 3,TERVEZETT gyerekünk van.Imádjuk Őket.Persze van,hogy majd kihullik Tőlük a hajunk,de egyiket se adnánk semmiért sem!
2015. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

eredetileg is nagy családot terveztünk, 3 gyönyörű ésgyermekünk van, a harmadik úgy beilleszedett a családba, mintha mindig is ennyien voltunk. Nem mondom, hogy nincsenek nehéz napjaink, sőt sokat mosok, főzök és minden nap takarítok munka mellett, ezen kívül szinte az egész hetem szervezés és logisztika, mégis nagyon boldogok vagyunk, már nagyon várjuk, hogy összejöjjön a negyedik, sőt azt sem bánnám, ha ikrek lennének :)

de ezek mi vagyunk. A húgomnak 1 gyereke van és sajnos úgy látom, hogy neki néha az is megoldhatatlan. Nem vagyunk egyformák. Nem tudom, hogy miért kérdezed, de ne a válaszainktól tedd függővé, hogy vállalsz-e 3-at, hanem a házasságodtól, az energiádtól, a lehetőségeitektől (lakás, kocsi, bevétel...stb) és ha megteheted és vágysz rá, akkor vágj bele, nagyon szép dolog a nagy család!

2015. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Így van, sokmindentől függ. Függ a szülőktől, és függ, hogy milyen(ek) a gyerkőc(ök).Van, akinek egy is sok, és vannak, akik 3-4 vagy több gyerekkel is simán elbírnak, gond nélkül.

Nálunk 3van, nekem itt a tűrőképességem határa. :)) Egyébként amilyen nehéz, annyi öröm is van benne. Annyi de annyi csodás pillanatot tudnak szerezni a gyerekek az őszinte szeretetükkel, az egyéniségükkel, egyszerűen a lényükkel, hogy az felülír minden nehézséget, ami velük van.

2015. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy nem bántam meg, nagyon hálásak vagyunk mindhárom gyermekért. Így terveztük az elején!


A nagyok ovisok, a kicsivel itthon vagyok még. Nehezek a napok, sokszor vagyok fáradt, mert keveset alhatok, max. 6 órát, azt is több részletben. De most ilyen időszak van, majd lesz másként is.

Ugyanakkor nagyon büszke vagyok rájuk, és úgy általában véve a családunkra! :) Jó látni a fejlődésüket, ahogy okosodnak, jó érezni az adott-kapott szeretetet.

2015. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!