Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Masodik gyermekkel varandos...

Masodik gyermekkel varandos tappenzen levo kismamik akiknek az elsoszulottje bolcsibe jar?

Figyelt kérdés

Kivettetem a gyereket a bolcsibol vagy szulesig jar majd tovabb?

en nem tudom eldonteni. Egyreszt sheret bolcsibe jarni 15 hos kora ota jar,masreszt velem is jol erzi magat itthon de teny hogy en faradt vagyok nem tudok vele foglalkozni annyit mint amennyire elvan a bolcsiben. Viszont szarul erzem magam mert ő ott van en meg itthon. ezen kivul bem kellene koran keltenem szegenyt ha itthon maradna. Oktoberi lesz a tesoja,ddcember vegeig jarhat a bolcsibe utana amugy is ki kell vennem vezetoi keresre. De amugy sem vinnem oktoberben mar merf bem tudok majd naponta ketszer bkv-zni az ujszulottel.


2015. máj. 13. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Most bölcsis még a fiam, én is októberre várom a tesót. Ugyanúgy jár,ahogy eddig. Szeptembertől ovis lesz. Szerencsénk van, két autónk van, így reggel majd apa adja be oviba munkába menet.

Én nem érzem,hogy itthon kellene tartanom. Ő imádja a bölcsit. Egy újszülött mellett nem tudok vele annyit sem foglalkozni,mint eddig. Az oviban meg játszhat egész nap.

2015. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!