Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen védekezési módszert...

Milyen védekezési módszert választanál, ha nem szeretnél már több gyereket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Óvszert.
2016. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
én elköttetést akartam, de aztán már változtattak a szabályokon.:/ így nálunk a Nuvaring marad, terhesség előtt is azt használtam, nekem bevált.
2016. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha nem szeretnék több gyereket akkor majd nem lesz több.Elköttetni nem fogom magam soha nem vagyok állat.Egyenlőre 33 évesen a másodikat várom ,még 2 jöhet de akár 4 is.!Mindenünk meg van.
2016. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem az állatok szokták elköttetni magukat, az emberek. Az állatok inkább a felelősség hiányában ellenek ha kell, ha nem, akár 10-et is...
2016. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló
2016. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Mirena spirál. Dupla védelem:mechanikusan és hormonálisan is véd. Amellett egyéb jótékony hatása is van, szinte nincs menzesz, visszaszorítja a cisztákat, méhūri gyulladásokat, későbbiekben enyhíti a klimax tüneteit.
2016. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
elköttetem magam a harmadik szülés után...nekünk is megvan mindenünk,amit akarunk ,de 3-nál több gyereket például nem szeretnénk...így teljesen felesleges lenne még legalább két évtizeden keresztül hormonokkal bombázni magam vagy óvszerre költeni.
2016. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elköttettem magam.A Férjem és én is elmúltunk 40 évesek,3 gyerekünk van.Nem akarjuk kisérteni a sorsot.
2016. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
4 talán te vagy az állat?
2016. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En az elkottetesen gondolkodom.

Meg csak 34 vagyok es egyenlore a harmadik gyereket tervezzuk, de mar tobbszor elveteltem es igy orulok, ha vegre egyszer tenyleg harom gyerekes leszek. Biztos, hogy meg egy terhesseget nem vallalnek be, mar igy is sok volt es szenvedos.

Nem igazan latok jobbat es kenyelmesebbet az elkottetesnel.

Az ovszert nem szeretjuk, hormonalis szajon at szedheto tablettat nem hasznalhatok egeszsegugyi okokbol (ugyanigy az injekcio es tarsai kilove).

A mirenaban volt sokaig minden remenyem, de 3 evig hasznaltam es nagyon sok problemam lett miatta.

Igazabol mar szinte mindent kiprobaltam, csak a huvelygyuruvel nincs baja a szervezetemnek, de 15-20 evig nem akarok huvelygyuruzni akkor, ha biztosan nem akarunk mar gyermeket.

En ugy gondolom, hogy 5-6 evet varok (biztos ami biztos) es utana elkottetem magam.

2016. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!