Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7+5 hetes terhes vagyok, de...

7+5 hetes terhes vagyok, de nagyon begyulladt a szemem, van itthon tobrex, a leirasaban semmi kulonos nincs irva arrol, h hasznalhatom e terhesseg alatt, valoszinuleg kotohartyagyulladasom van. Szerintetek merjem hasznalni?

Figyelt kérdés
Vagy volt aki hasznalta koraterhesen? Nem lett gond? Csak hetfon tudok menni orvoshoz... :( de mar nagyon faj a szemem..Koszonom a valaszokat!

2016. júl. 17. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hivd fel az ugyeletet es kerdezd meg.
2016. júl. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony, ügyeletet kell megkérdezni. Vagy telefonálj be egy szülészetre és kérj a telefonhoz ügyeletes orvost.
2016. júl. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan,én a fülemre használtam.
2016. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szteroid, én nem használnám semmiképp. Mondjuk eleve nem csöpögtetnék a szemembe akármit amit otthon találok ha terhes vagyok ha nem. ..

Honnan tudod hogy baktériumtól gyulladt a szemed, vagy huzatot kapott, volt gombás fertőzés, vagy vírusfertőzés…?

2016. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat, hat este vegul 1 cseppet cseppentettem a szemembe, mert mar alig birtam nyitva tartani, ma reggelre sokkal jobb lett, kontaktlencset sajnos igy nem tudok hordani, holnap reggel mar megy3k is a nogyovyaszatra mas baj miatt is, utana futok a szemeszetre, remelem ezzel az egy cseppel nwm artottam, neten olvasgattam rola, mindegyik oldal mas velemenyen van, egyik azt irja nyugodtan lehet, mert nagyon minimalis antibiotikum jut a veraramba, a masik meg tilt, na mindegy majd holnap kiderul, ma kamillaval borogatom, holnap mwg doki
2016. júl. 17. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
1 cseppet teljesen felesleges volt,többet árt,mint használ.Van egy olyan tel.szám,ahol orvosok,gyógyszerészek megmondják,hogy szabad vagy sem terhesség alatt használni.Talán gyógyszerinfó vagy mi a neve.Én 2012-ben hívtam Őket,amikor terhes voltam,és infó kellett.
2016. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!