Soha nincs ovulációm?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben minden hónapban a menstruációm napjait is beleértve használtam ovulációs tesztet, de soha de soha nem volt erősebb az egyik csík a kontrollnál.


Lehet, hogy soha nincs ovulációm? Nyákot sem nagyon tapasztalok, hogy lenne, áttörölöm wc előtt, akkor rajta van egy ujjakkal széthúzható váladék, kb ciklusom 12-16 napja között ilyen.


Akkor most a teszt a rossz? Többféle tesztet próbáltam.


A hőmérőzést, uh-t, nyáltesztet, méhszájmagasság ellenőrzést és társait hanyagoljuk.


Van ovulációm?



2016. júl. 19. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha menstrualsz, akkor elvileg kéne lennie. Menj el nőgyógyászhoz, kB A ciklusod közepén és elvileg ultrahanggal meg tudja nézni és mondani mi a helyzet.
2016. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Első: A menstruációnak és az ovulációnak semmi köze egymáshoz.

Kedves Kérdező: Nem minden hónapban van ovuláció, de a legbiztosabb, ha elmész orvoshoz és ők végignéznek egy ciklust ultrahanggal. Nekem az ovu teszt sose volt pozitív (vagy legalábbis én sose láttam annak) és közben mégis teherbe estem :)

2016. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha menzesz van akkor ovulaciod is.

Maximum a Tuszorepedes marad el!

2016. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ovuláció a tüszőrepedés után az érett petesejt kiszabadulása a petefészekből. Ha nincs repedés, hogyan lesz ovuláció?
2016. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!